wtorek, 5 listopada 2013

Recenzja książki Nawrócona wiedźma

Tytuł Nawrócona Wiedźma
Autor Patrycja Hurlak
Wydawca Wydawnictwo Diecezji Siedleckiej
Ilość stron 143
Rok wydania 2013

Fragment tekstu
           Dziewczynka ,która marzy,by umówić się z chłopakiem na randkę ,a inna jej w tym przeszkadza ,bardzo łatwo skusić takimi zaklęciami .Myślałam sobie:odmówię odpowiednie zaklęcie ,tej dziewczynie coś się stanie ,nie dojedzie tam,gdzie miała dojechać ,a ja spotkam tego chłopaka i on się we mnie zakocha.Było to bardzo naiwne myślenie dziecka ze szkoły podstawowej .Takie były początki magii ,w którą wpadłam .


Tak było.Przy pomocy praktyki opartych na voodoo zaczęłyśmy rzucać klątwy i uroki .Znalazłyśmy jej włosy na szczotce do włosów tego chłopaka,więc był materiał ,żeby korzystać z magicznych zaklęć.


Moja recenzja

Książka w formie wywiadu z aktorką Patrycją Hurlak ,znana między innymi z roli Majki Podolskiej w serialu "Klan ",Na swoim koncie ma debiut reżyserski, jest również licencjonowanym sędzią sportów rajdowych i kierowcą rajdowym.Od 20 lat zajmowała się czarą magią .Pierwszy raz po przeczytaniu książki żałowałam że ma tylko 143 strony. Patrycja Hurlak pomimo że jest osoba medialną nie bała się poruszać trudnych tematów związanych z jej życiem .Aktorka opisuje swoje życie ,początki z magią ,jak i o uwolnieniu od szatana .Książka ma kilka rozdziałów podzielona jest min. na Dom rodzina i szkoła ,studia i show -biznes toksyczne relacje ,w niewoli szatana i samej siebie itp .
  Czytając "Nawrócona Wiedźma"  w pewnych momentach naprawdę się bałam i dopiero wtedy zdałam sobie sprawę że takie rzeczy mogą zdarzyć się naprawdę .Każdy myśli ,że szatan to postać jaka my wszyscy znamy z bajek i filmów z czerwonymi rogami ............. a prawda jest inna .Autorka przestrzega przed amuletami i horoskopami ,które mogą nam najbardziej zaszkodzić niż pomóc .Moja ocena ocena to mocna 6.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz