poniedziałek, 11 grudnia 2017

Julia zaczyna od nowa-Katarzyna Misiołek

Znalezione obrazy dla zapytania Julia zaczyna od nowa-Katarzyna Misiołek
Tytuł:Julia zaczyna od nowa
Autor:Katarzyna Misiołek
Wydawnictwo:MUZA
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Cena katalogowa:39,90 zł
Liczba stron:412
Moja ocena:5/6


Pragnienia,tęsknoty,codzienne wybory:historia trzech pokoleń kobiet,które wciąż szukają swojej drogi do szczęścia.

     Czas przedświąteczny obfituje w nowości wydawnicze.Autorki wręcz zasypują nas świątecznymi powieściami,by rozbudzić w Nas ducha świąt.Kolejna powieść polskiej autorki i kolejne świąteczne emocje.Tym razem poznajemy historie Julii.
  Julia to typowa matka polka,która pomimo dorosłych i samodzielnych dzieci jest zmuszona nadal matkować.Jest na każde skinienie swoich dzieci,Nie jest w stanie odmówić,pomimo dość ciężkiej sytuacji. Porzucona przez faceta,robi dobrą minę do złej gry.Żyje w świecie, gdzie nikt jej nie rozumie.Porzucona i samotna czeka na szczęście w życiu.
    Książka Katarzyny Misiołek to strzał w dziesiątkę.Uwielbiam jej wszystkie powieści.Autorka dobrze trafia w sedno ,a czytelniczki od razu zakochują się w powieściach.Z jednej strony magia świąt,z drugiej zaś pragnienie ciepła drugiej osoby.
Autorka w fajny sposób ukazuję,że na zmianę swojego życia NIGDY nie jest za późno.Warto w końcu pomyśleć o osobie o swoim samopoczuciu,a niżeli dogadzaniu innym wokół.Gorąco polecam książkę idealną propozycja na zimowe wieczory.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo muza


 

1 komentarz:

  1. W tej powieści naprawdę można się zakochać i jest fantastyczna nie tylko na Święta. :) Bardzo ciepła, optymistyczna i wręcz magiczna książka, która pokazuje, że na zmianę życia faktycznie nigdy nie jest za późno. Przyłączamy się do poleceń! :)

    OdpowiedzUsuń