czwartek, 5 kwietnia 2018

Ogród z marzeń-Carmen Santos

Znalezione obrazy dla zapytania Ogród z marzeÅ„-Carmen SantosTytuł:Ogród marzeń
Autor:Carmen Santos
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65740-95-3
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:537
Moja ocena:5/6Pasjonująca opowieść o miłości,zdradzie i sekretach,którą można delektować się z niczym wykwintnym winem.Autorka przenosi nas do pięknego Paryża do lat dwudziestych. Ogród marzeń kojarzy się nam z czymś fascynującym,oazą ciszą i spokojem.Kto nie chciałby żyć w takimi miejscu ,gdzie czujemy się po prostu szczęśliwie.Życie jednak toczy się swoimi zasadami i nie mam wpływu na pewne rzeczy.

Śmierć ukochanej osoby z natury nie jest łatwe i smutny czas toczy się własnymi prawami.Syn nieżyjącego ojca ,postanawia wraca do Hiszpanii.W Paryżu zostawia wszystko ,co dotychczas było dla niego ważne.Zaczyna układać swoje życie, w słonecznej Hiszpanii zamieszkując na ranczu Casa de la Loma.Tam również pojawia się kolejny bohater brat o imieniu Dionisio. Między Solange a Dionisio tworzy się więź na oczach Rodolfo.Czy piękna Solange będzie na tyle odważna, by zrezygnować ze swojego małżeństwa?

Ogród marzeń może przypominać fabułę z rodu brazylijskiego serialu, gdzie uczucie miesza się z rozsądkiem. Powieść jest fabułą obyczajową,w której spokój przeplata się ze złymi wyborami, miłością niebędąca prostym uczuciem.

Powieść toczy się w pięknej scenerii,a między tym losy bohaterów.Każdy z nich jest zupełnie inny mający swój wiat i swoje potrzeby.

Polecam serdecznie.Jeśli lubicie rodzinne powieści to,ta powieść będzie strzałem w dziesiątkę.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz