poniedziałek, 26 marca 2018

Noc Kupały-Katarzyna Berenika Miszczuk

Znalezione obrazy dla zapytania Noc KupaÅ‚y-Katarzyna Berenika MiszczukTytuł:Noc Kupały.Drugi tom Kwiat paproci.
Autor:Katarzyna Berenika Miszczuk
Wydawca:WAB
ISBN:978-83-280-3667-1
Ilość stron:415
Cena katalogowa:34,99 zł
Okładka:miękka
Moja ocena:5/6Zazdrość,zdrada i kwiat paproci.Czy młoda szeptucha ocali miłość do Mieszka?

Po przyjeździe bohaterki ,na staż do szeptuchy,przychodzi czas na wyjątkowy dzień.Noc kupały przesilenie letnie magiczny dzień,a co za tym idzie,wyjątkowy kwiat paproci.Dla mieszkańców wsi ma on niezwykłą moc,dla niektórych jest nieosiągalny.Gosia ma wiele pracy na wsi,jest jednak nieświadoma co stanie się w najkrótszą noc lata.

Co tu dużo mówić autorka potrafi stworzyć bajeczny klimat,a czytelnik każdymi zmysłami tkwi w nim do ostatniej strony.Czytelnik, wgłębiając się w powieść ,jest w stanie wyczuć,że autorka dopieściła książkę na sto procent.Tutaj wszystko ze sobą współgra,nic nie jest napisane z przypadku.Każde zdanie tworzy cudowne literackie dzieło, które można każdemu polecić. Drugi tom zamyka większość wątków,a pisarka przygotowuję nas do trzeciej części,która ma nas bardziej zaskoczyć.

Gorąco polecam drugim tom,ale by lepiej zrozumieć całą akcję i bohaterów ,proponuję przeczytać trzy tomy,by czytelnik był w stanie stworzyć w swojej głowie jedną całość.Dajcie znać jak Wam się spodobała powieść.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wab wydawnictwo

1 komentarz: