czwartek, 11 kwietnia 2019

Książka dla miłośników psów


Znalezione obrazy dla zapytania co wie twój pies książka

To jak mocno kocham psy nawet nie da się wyobrazić.Psy obdarzają nas bezwarunkową miłością,daję ogromne szczęście.Nie ma nic pięknego gdy pieskie duże oczy patrzą na Ciebie z radością.Merdający ogonek witający Cię gdy wracasz z pracy.Sama jestem właścicielką  trzy letniego owczarka niemieckiego i wiem jak ciężko jest wychować niesfornego szczeniaka.Każdy pies to inna osobowość i do każdego trzeba podejść indywidualnie.

Zrozumienie naszego pupila jest tak samo trudne jak interpretacja naszych oczekiwań dla psa. By wspólnie się zrozumieć trzeba współpracy,z psami jest o tyle trudniej ,że nie potrafią mówić. Brak możliwości mówienia sprawia,że swoimi gestami i zachowaniem pokazują nam czego chcą.By lepiej zrozumieć naszych futrzanych pupili pomoże nam książka Co wie Twój pies?.

Książka od A do Z odkrywa sekrety psów tak by właściciel pupila lepiej zrozumiał psa.Lektura wprowadza nas w świat psów,który może być ciekawą przygodą.Książka posiada również ciekawe ilustrację.

Ja na pewno dzięki tej publikacji lepiej rozumiem swojego psa i wiem dlaczego robi pewne rzeczy,które dla człowieka są dość dziwne i nieracjonalne.


I krótka informacja dla czytelników,którzy chcą zakupić książkę poniżej. 

Wydawca Alma-Press przekazał złotówkę ze sprzedaży każdego egzemplarza książek "Co wie twój kot?" oraz "Co wie twój pies?" na wsparcie schroniska, kupno ciepłych koców oraz karmy. Obecnie, razem ze współpracującą fundacją, jesteśmy na etapie wyboru najbardziej potrzebującej placówki.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu 
Znalezione obrazy dla zapytania Wydawca Alma-Press

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz