niedziela, 17 listopada 2019

Wszystko zaczyna się w głowie.A kończy,gdy nie działasz-Karolina Cwalnia-Stępniak

Tytuł:Wszystko zaczyna się w głowie.A kończy,gdy nie działasz.
Autorka:Karolina Cwalnia-Stępniak
Wydawca:Sensus
ISBN:978-83-283-5998-7
Cena katalogowa:39,99 zł
Ilość stron:201
Moja ocena:6/6


https://resources.kfi.pl/image/607fa366-3f4c-4244-a2a2-97172f5b54cb/1024%C3%97768/png 


 Kto z nas mam dużo planów,dużo marzeń a działań zero?Znam to ze swojej autopsji, chociażby moja przerwa z pisaniem  postów na blogu.Do pewnego wieku byłam mistrzynią w odwlekaniu swoich działań ,moje ulubione zdanie było poczekam,zrobię jutro pojutrze lata lecą,plany się zmieniają i pojawia się. ..Co?Frustracja,przygnębienie .Zamiast działań pojawia się siedzenie na kanapie przeglądanie Facebooka i stanie w miejscu.

I tu przychodzę do Was z pozycją wydawniczą Karoliny Cwalniak-Stępniak ,która sama doskonale wie,że droga do sukcesu nie jest prosta i wymaga ... No właśnie czego.


Autorka książki zaprasza nas do swojego świata. Mogłoby się wydawać,że Karolinie przychodzi wszystko łatwo i nie wie ,co to znaczy rozczarowanie. Niekoniecznie tak jest!Każde działanie czy przedsięwzięcie Karoliny jest następstwem konsekwencji w planowaniu swojego sukcesu.Autorka jest żywym dowodem na to ,że można spełnić marzenie dowodem jest na, to trzy wydane książki!

W dużej mierze pozytywne podejście do realizowania autorka czerpie z coaching.Na czym to polega przede wszystkim w przyśpieszeniu własnego rozwoju i polepszeniu efektów działania np.w pracy.

Jakie są moje wrażenia po przeczytaniu książki? Bardzo pozytywne,aż ciężko mi uwierzyć,że książka ma dość zróżnicowane opinie .Czytając pierwsze strony, dość sceptycznie podeszłam do tej książki i był to mój błąd..
 
Faktycznie pierwsze strony mogą być nudne dla osób,które czytały już poprzednie książki. Jednak od pierwszego rozdziału o relacjach przyjacielskich zaczęłam chłonąć książkę ,co do literki. Pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam,po przeczytaniu książki...napisałam list (osoby,które już przeczytały książkę, będą wiedzieć o co chodzi).
 
Sama w sobie książka jest napisana przystępnym prostym językiem ,bez naukowych terminów, dzięki czemu z łatwością można przyswoić wiedzę, z jaką dzieli się autorka.W książce znajdziemy również zdjęcia Karoliny i tu nie trzeba mówić ,że autorka jest przepiękną kobietą i zdjęcia dodają tylko smaczka .

Podsumowując tą pozycję .Książka jest dla każdej kobiety ,która :
 
-ma już dość siedzenia na kanapie i marudzenia,że nic się nie udaję
-czemu spełnianie marzeń jest takie trudne i nie zawsze przychodzi to łatwo
-potrzebuję zawodowej autoanalizy
 

Uwaga mężczyźni jest, to najlepsza pozycja prezentowa pod choinkę dla ukochanej.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu

 Znalezione obrazy dla zapytania sensus

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz