sobota, 23 listopada 2019

SMART SEXY-KALENDARZ 2020

Znalezione obrazy dla zapytania smart kalendarz


                                             SMART SEXY-KALENDARZ 2020
                                             #KALENDARZWZSWG
                                             ISBN: 978-83-283-5999-4
                                            Cena katalogowa:39,90 zł


Do końca roku pozostało 38 dni .Wielkim krokami nadchodzi rok 2020 ,a co za tym idzie każda prawdziwa kobieta,co robi?Planuje ! Wolny czas,podróże,cele i marzenia. Idealnym do tego narzędziem jest kalendarz.

SMART SEXY-KALENDARZ został zaprojektowany przez coacha Karolinę Cwalnika-Stępniak. Kalendarz kobiecy dla prawdziwej kobiety,która ceni swój czas i samą siebie.

Wygląd kalendarza:


Na pierwszy rzut oka sam kalendarz jest wykonany bardzo solidny.Okładka jest twarda,a format ma standardowy format zeszytu A5.Gatunek samego papieru jest bardzo dobry, na co bardzo zwracam uwagę.W końcu będę używać go codziennie przez rok.Kalendarz zewnątrz zadziwia kobiecą elegancją.


Zawartość kalendarza:


Sam pomysł na kalendarz to sexy świat do ,którego Karolina nas zaprasza.Pierwsze stronice zawierają gotowe kalendarze na rok 2020,2021.Kolejne natomiast przedstawiają nam miejsce na własne zapiski odnośnie celi i kroków na rok 2020.
Każdy tydzień/dzień na stronicach jest zaprojektowany przestronnie, tak aby móc swobodnie wykonywać notatki.
Każdy miesiąc rozpoczyna się wskazówkami autorki kalendarza,w sposób, by popchnąć nas do działania .Logistycznego podejścia do swojego czasu tak,aby 31 grudnia 2020 każda posiadaczka Smart Sexy mogła powiedzieć -JESTEM ZADOWOLONA Z TEGO ROKU,ZROBIŁAM TO CO CHCIAŁAM.
 

Kalendarz 2020 prowadzony jest w kolorystyce różowo niebieskiej z lekkimi dodatkami złota. W środku znajduję się przepiękna różowa wstążeczka ,która ułatwia zaznaczanie sobie stron.
Kalendarz sam w sobie jest przepiękny,przyciąga uwagę(kilka moich koleżanek już ,już zainteresowała się kupnem kalendarza nie zaglądając nawet do środka).
Na pewno będzie to kalendarz,który będzie mi towarzyszył przez kolejny rok i mam nadzieje, że przyniesie mi szczęście.


Pamiętaj,że rzetelnie prowadzony kalendarz to świadome planowanie swojego życia i dążenie do sukcesu zawodowego!


Polecam wszystkim świadomym kobietą.
                                         Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania sensus

2 komentarze:

  1. Jestem zaintrygowana, muszę go zobaczyć.

    Przepraszam za czepialstwo, ale "świadomym kobietOM" ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Beznadziejna recenzja. Zero zdjęć wnętrza ani nic. Taka krótka PR-owa żeby cokolwiek napisać. Nie przyszłam tu czytać o Cwalinie tylko o tym co jest w kalendarzu - jakieś listy, miejsce na budżet, daty, urodziny, coś???

    OdpowiedzUsuń