wtorek, 30 sierpnia 2016

Biuro podróży samotnynych serc.Kierunek Tajlandia-Katy ColinsZnalezione obrazy dla zapytania Biuro podróży samotnych serc.Kierunek Tajlandia-Katy Colins
 
Tytuł:Biuro podróży samotnych serc.Kierunek Tajlandia.
Autor:Katy Colins
Tłumaczenie:Elżbieta Regulska-Chlebowska
Wydawca:HarperCollins
ISBN:978-83-2762398-0
Rok wydania:2016
Moja ocena 5/6


A gdybyś miała drugą szansę...by odnaleźć siebie?

  Katy Colins autorka książki, swoją pierwszą powieść napisała mając jedenaście las,w swoim dorobku ma już wiele książek cieszące się popularnością.A dziś Katy przedstawia nam ciepłą i pełną niespodzianek powieść.
   Wakacje to czas wycieczek, podróżowania po pięknych miastach i zakątkach świata. Wyruszając mamy nadzieje,że podróż przebiegnie według naszych planów,a czyhające na nas niespodzianki będą najwspanialsze na świecie.A co jeśli nie mamy konkretnego planu i wyruszamy w nieznane, by odnaleźć w końcu szczęście.
    Georgia główna bohaterka powieści postanawia wyruszyć w nieznane po tym, jak nie doszło do jej wymarzonego śluby. Podczas rozmowy z koleżanką postanawia napisać listę rzeczy,które chciałaby zrobić.Bohaterka postanawia m.in. zdobyć najwyższy szczyt górski, przejechać się na słoniu ,czy kapać się nago w oceanie.Z pozoru spokojna Georgia, pragnie za wszelką cenne zrobić coś szalonego.Poczuć się wolna,i zapomnieć o przeszłości,która tak bardzo ją dusiła.Czy aby niefajnym pomysłem jest spakować się, wziąć plecak i ruszyć po przygody.
    Tajlandia to piękny kraj,w których nie brakuje słońca, plaży i kolorów.Kraj w ,którym wiele fantastycznych rzeczy może się wydarzyć. Sama bohaterka, wyruszając w podróż ,pragnie doznać wiele niespodziane, niestety nie jest w stanie przewidzieć wszystkiego. Pułapki, wstrętne hostele i dziwni ludzie zamieszkujący te miejsce.Czy bohaterka będzie miała okazję poczuć na własnej skórze uroki Tajlandii? Przeczytajcie i dowiedzcie się koniecznie jakie przygody czekają Georgie.
    Powieść czytało mi się naprawdę miło, miałam okazje poczuć klimat Tajlandii.Gorące słońce,zapach oceanu, potraw.Jednak często bywa tak,że te nieplanowe przygody uczą nas najwięcej. Czasami warto poddać się spontaniczności znać się na los.Autorka ukazuję swoją postawę wobec życia,mimo iż ślub nie był dobrą decyzją to nie warto się zamykać w czterech ścianach,lecz otwierać się na nowe.Nie powinno się gonić życia,a wręcz przeciwnie to życie powinno nas gonić i tą puentą zakończę recenzje tej książki,którą serdecznie Wam czytelnikom polecam.

Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu HarerCollins

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwu HarerCollins

2 komentarze: