wtorek, 6 września 2016

Eden.Nowy początek-Mia Sheridan

Znalezione obrazy dla zapytania Eden.Nowy początek-Mia Sheridan

Tytuł:Eden.Nowy początek
Autor:Mia Sheridan
ISBN:978-83-283-2031-4
Wydawnictwo:HELION
Data wydania:3.08.2016
Cena katalogowa:39,00 zł
Ilość stron:310
Moja ocena 4/6


Nic na świecie nie jest tak mocne, jak prawdziwa miłość!
   Z twórczością Mia Sheridan miałam już okazję zapoznać się, gdy czytałam Żądło namiętności i Narodziny odwagi. Książki tej autorki są zawsze przepełnione prawdziwą miłością i strachem, który nie daje rozwijać się miłości.Tym razem autorka zaskakuję nas zupełnie innymi emocjami.
  Życie dwóch bohaterów Caldera i Eden zmienia się diametralnie,po tym, jak mieszkańców Arkadii dopadła powódź. Oboje myślą,że stracili swoje drugie połówki już na zawsze.Jednak każde z nich musi walczyć o swoje życie.
  Piękna Eden dostaje szanse na nowe życie od starszego mężczyzny,który jest właścicielem sklepu jubilerskiego. Jedyną rzeczą, jaką Eden potrafi to granie na fortepianie, zostaję więc w domu jubilera i uczy jego wnuczkę grać na instrumencie. Mężczyzna o imieniu Xander wspiera dziewczynie ,by odnalazła się w innej rzeczywistości. Eden na domiar złego z listu dowiaduje się o swoim prawdziwym pochodzeniu.
    Prawdziwy los pokazuje,że miłość nie zna odległości i czasu.Calder i Eden po długim czasie znowu się widzą.Jak potoczą się dalsze losy bohaterów?Czy mijający czas jest w stanie wszystko zniszczyć?
   Eden.Nowy początek to powieść o tym,to przepiękna historia dwojga młodych ludzi, którzy pragną być z sobą pomimo przeciwności losu.Autorka ukazuje siłę miłości,to jak dwójka ludzi nie potrafi żyć bez siebie.Mia Sheridan w powieści ukazuję wachlarz wielu pięknych uczuć.Autorka w ciekawy sposób potrafi zaskoczyć czytelnika.Eden. Nowy początek to pełna uczuć i pragnień książka . Serdecznie polecam.

 
Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu HELION
Znalezione obrazy dla zapytania helion

1 komentarz: