piątek, 31 marca 2017

Córka doskonała-Amanda Prowse

Znalezione obrazy dla zapytania Córka doskonała-Amanda Prowse
Tytuł:Córka doskonała
Autor:Amanda Prowse
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
ISBN:978-83-65506-92-4
Okładka:miękka
Liczba stron:408
Moja ocena:5/6  Główna bohaterka o imieniu Jacks Morgan jak każda młoda kobieta ma marzenia.Jacks marzy o  pięknych i ciekawych podróżach po świecie o cudownym mężczyźnie z, którym spędzi resztę swojego życia.Jednak marzenia pozostały tylko i wyłącznie mrzonkami. Rzeczywistość przyniosła jednak inne plany,z którymi kobieta musi się zmierzyć.
  Piękny dom, o jakim był daleki od ideału w ,którym mieszkała.Mąż zupełnie oddalił się od Jakcs ,na próżno było w ich życiu szukać namiętnych uniesień.Te uczucie od dawna jest nieznane bohaterce.Gdy w życiu Morgan pojawiły się dzieci, coraz bardziej wszystko zaczęło się komplikować.Na domiar złego u jej matki zdiagnozowano chorobę Alzheimera.
  Całe życie bohaterki kręciło się wokół opieki nad matką i bycie idealną kucharką i sprzątaczką. Dogadzała wszystkim, zapominając o sobie. Poczucie Jaks ,że wszystko wymyka się z jej kontroli ,jest dla niej uczuciem nie do zniesienia.Gdzie podziała się ta piękna kobieta,która w głowie miała mnóstwo pięknych planów i marzeń?Czy nadejdą czas,w których powróci Jaks i zacznie spełniać swoje marzenia.
   Powieść idealnie odzwierciedla, to jak rzeczywistość potrafi nas sprowadzić na ziemie.Rodząc się mamy pewien plan na siebie, piękne marzenia i ambicje.Jednak z wiek i przebytymi doświadczeniami wszystko się zmienia.Na świecie pojawiają się osoby,które chcąc nie chcąc trzeba się opiekować. Bywają momenty,że z powodu bezradności odpuszczamy wszystko, co dla nas jest ważne.Czasami warto zacisnąć zęby wziąć przysłowiowego byka za rogi i pomimo upadków spełniać swoje wyznaczone cele.Polecam serdecznie powieść, bo na prawdę warto!


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwokobiece
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz