czwartek, 30 marca 2017

Nigdy nie jesteś sama-Renata Adwent

Znalezione obrazy dla zapytania Nigdy nie jesteś sama-Renata Adwent

Tytuł:Nigdy nie jesteś sama
Autor:Renata Adwent
Wydawnictwo:FEERIA
ISBN:978-83-7229-632-0
Cena katalogowa:37,90zł
Okładka:miękka
Liczba stron:411
Moja ocena:6/6

 
   Nigdy nie jesteś sama to cudowna powieść,która zaczyna się od historii pięknej Wiktorii.Piękna studentka pielęgniarstwa poznaję, przeuroczego Daniela.Chłopak codziennie wracając z pracy, obserwował szkołę w ,której się uczyła Wiktoria.Skrycie marzył o tym,by zagaić do dziewczyny. Kiedy doszło do spotkania ,obydwoje zatracili się w sobie.Gdy dziewczyna dowiedziała się o tym,że spodziewa się dziecka, dosyć szybko zrezygnowała z marzeń o studiach i pracy w szpitalu na oddziale dziecięcym.
    W życiu Daniela i Wiktorii pojawiła się śliczna córeczka Agata,a później bliźniaczki o imieniu Róża i Milka i Aniela.Aniela żyła w cieniu sióstr.Każda z nich ma zupełnie inny charakter,co powodowało konflikty w domu.Ich szczęście nie trwało jednak długo.Po piętnastu latach małżeństwa stała się tragedia. Wiktoria pomimo bólu pragnęła być idealną matką, niestety miała związane ręce,nie potrafiła pomóc sobie a tym bardziej córką.Zatraciła się w pracy, dusząc w sobie emocje. Czy w życiu kobiet nadejdzie czas,kiedy wszystko wróci do normy, odnajdą szczęście?Tego Wam niestety nie mogę zdradzić.
    Zabierając się za czytanie książki ,naprawdę nie spodziewałam się,że może być to tak cudowna powieść!Powieść zaczynająca się pięknym romantycznym wątkiem,zaczyna się komplikować.Tam, gdzie było szczęście i radość wchodzi smutek i strach.Każdy goniąc za idealnym życiem ,zapomina o rodzinie, o miłości,która jest tak ważna i piękna.Czy musi wydarzyć się tragedia,by zrozumieć wartości rodzinne?Czasami warto odpuścić, żeby pozwolić się rozwijać,trzeba wypuścić  ze swoich objęć to co najukochańsze.
  Książka pochłonęła mnie bez reszt.Przeczytałam ją jednym tchem.Książka jest dla mnie niezwykłym zaskoczeniem.Cieszę się,że polska autorka napisała tak dobrą powieść.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu:

Znalezione obrazy dla zapytania feeria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz