czwartek, 30 marca 2017

MMA fighter. Część 1. Walka- Keeland Vi

 Znalezione obrazy dla zapytania MMA fighter. Część 1. Walka- Keeland Vi

Tytuł:MMA fighter. Część 1. Walka
Autor: Keeland Vi
Wydawnictwo:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65506-70-2
Okładka:miękka
Liczba stron:342
Moja ocena:6/6

Najlepszy romans sportowy prosto od bestsellerowej Vi Keland.

    Po przeczytaniu pierwszej części tej powieści koniecznie musiałam sięgnąć po kolejną.Piękna Elle ma wszystko to, co sprawia,że powinna być szczęśliwa.No właśnie POWINNA ,ale nie jest.Dobra praca, mieszkanie i przystojny facet nie dają jej poczucia spełnienia.Na pozór prawniczka prowadzi spokojne ustabilizowane życie,jednak życie Huntera pozostawia wiele do życzenia.
     MMA to brutalny i bezwzględny sport,w którym nie ma żadnego współczucia.Elle nie podziela pasji swojego facet, nie potrafi zaakceptować momentu, kiedy podczas walki wykazuję swoją dzikość i okrucieństwo wobec innego zawodnika.Czy mimo przeciwieństw para jest w stanie być z sobą?
    Uleczenie siebie i swoją przeszłości nie jest wcale takie łatwe.Bohaterowie,którzy gdzieś w środku są nieszczęśliwi.Dwie pogubione duszę,które pragną zacząć szczęśliwe życie.Gdzieś pomiędzy namiętnością i miłością wchodzi strach przed oddaniem się tej drugiej osobie.
Jak na erotyk przystało,poznajemy dwie trudne osobowości.Przeszłość ciążąca nie pozwala im stworzyć szczęśliwego związku.Na własne życzenie oddalają się od siebie mimo gorącego uczucia.Czy uda im się w końcu cieszyć wspólną przyszłością a przeszłość zostawią daleko w tyle?
   Uwielbiam tego rodzaju erotyki,w których autorka nie skupia się wyłącznie na sferach intymnych ,a daje szansę czytelnikowi poznać bohaterów od strony emocjonalnej.Jeśli miałabym znaleźć mały minus powieści to sama bohaterka Elle. Bywały momenty, kiedy bohaterka bywała infantylna i nieporadna wobec Nico. Mimo tego powieść czyta się bardzo szybko.Powieść jest ciekawym erotykiem napisana ze smakiem.Polecam gorąco.AngelikaZa egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu 
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwokobiece


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz