wtorek, 22 sierpnia 2017

Down Shift.Bez hamulców Tom 8-K.Bromberg

Znalezione obrazy dla zapytania Down Shift.Bez hamulców

Tytuł:Down Shift.Bez hamulców
Tom 8
Autor:K.Bromberg
Wydawnictwo:EDITORED
ISBN:978-83-283-3140-2
Okładka:miękka
Liczba stron:431
Moja ocena:4/6

Silni, zadziorni, odważni, zranieni. Uciekają przed swoimi demonami.

   Przychodzę do dziś do Was z recenzją kolejnej książki mojej ulubionej autorki K.Bromberg.Na swoim koncie mam przeczytane wszystkie książki tej autorki.Tym razem miałam możliwość przeczytania kolejnej z serii Drive ''Bez hamulców''. Uwielbią serię książek za wyjątkowość i ciepłość erotyków.
   W tej części poznajemy bohaterów Zander i Getty .Zandera poznajemy w momencie, kiedy czuję się w, swoim żywiole robi to,co najbardziej kocha.Wyścigi.Getty pomimo wysokiej aparycji nie jest w stanie ułożyć sobie życia uczuciowego. Faceci są dla niej bardziej problemem niż piękna przygodą.Ich ścieżki nagle się łączą.Spotkanie nie należy jednak do bardzo oczywistych.Ani Zander ani tym bardziej Getty nie chcą zmienić swojego dotychczasowego życia.Bohaterowie są na tyle temperament i, że każdy chce postawić na swoim.Czy magnetyczny pociąg między nimi sprawi,że dojdą do porozumienia?Co wygra siła charakteru czy miłość?
   Jak przyszło na K.Bromberg w książce nie zabrakło romantyzmu i seksualności. Lubie czasami sięgnąć po książkę w, której ukazuję się miłość nie zawsze prosta, wręcz przeciwnie usłana problemami. Książka w dobry sposób pokazuję, jak bardzo lęk przed zaufaniem może przerosnąć prawdziwą miłość.Lęk przed nieznanym sprawia niemożność rozwijania tego, co piękne i prawdziwe.Książka ukazuje największy wachlarz emocji,które kłębią się w każdym z nas, gdy spotykam tą wymarzoną osobą.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania sensus.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz