czwartek, 24 sierpnia 2017

Skazany na sukces.Znajdź pracę marzeń-Chris Guillebeau

Znalezione obrazy dla zapytania Skazany na sukces.Znajdź pracę marzeń-Chris Guillebeau

Tytuł:Skazany na sukces.Znajdź pracę marzeń
Autor:Chris Guillebeau
Wydawnictwo:sensus.pl
ISBN:978-83-283-3075-7
Okładka:miękka
Cena katalogowa 39.90
Liczba stron:309
Moja ocena:5/6

Nie graj w statystyki i nigdy nie wysyłaj po prostu kolejnego CV. Zamiast liczyć na los,graj w taką grę, w której możesz zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej.

   Wymarzona praca jest nieodzownym marzeniem w naszym życiu.Bycie spełnionym na płaszczyźnie zawodowym sprawia,że wszystkie inne plany jesteśmy w stanie zrealizować. Wymarzone wakacje,dom czy założenie rodziny.Praca naszych marzeń sprawi,że czujemy się stabilniejsi i pewni siebie ,co wpływa na nasze życie.

   W dzisiejszych czasach,bardzo ciężko znaleźć, taką więc dusimy się w pracy,która na mnie odpowiada tylko wyłącznie ,by przetrwać.Wskazówki jak znaleźć wymarzoną pracę pomaga nam poradnik Chrisa Guillebeau.
W pracy spędzamy dużą część naszego życia.Część osób jest zadowolona ze swojej sytuacji zawodowej druga, zaś pracuję na stanowisku,które w żaden sposób nie odpowiada.Z braku innych możliwości,czy też braku pomysłów na siebie.By znaleźć prace marzeń ,nie wystarczą same chęci,ale również taktyka i odpowiedni sposób działania.
   Poradnik jest fajnym zbiorem praktycznych narzędzi, wskazówek ludzi ,którzy osiągnęli ogromny sukces. Przerabiali te same wzloty na ścieżce zawodowej jak każda inna osoba.Warto wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić,by praca stała się tym ,co kochasz!


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Internetowa księgarnia sensus.pl. Osobowość OdNowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz