czwartek, 15 lutego 2018

Powrót do domu-Allan Atratton

Znalezione obrazy dla zapytania Powrót do domu-Allan Stratton
Tytuł:Powrót
Autor:Allan Stratton
Wydawca:YA!
ISBN:978-83-280-4863-8
Cena katalogowa:34,99 zł
Ilość stron:269
Moja ocena 6/6


Opowieść,która złamie Ci serce,ale w końcu wywoła uśmiech

Starość jest nieodłącznym etapem naszego życia.Pewna część ludzi przechodzi to łagodnie i z godnością,zaś druga ma nieco mniej szczęścia.Nieporadność takich ludzi sprawia,że muszą liczyć na pomoc bliskiej rodziny.I tab również było z babcią głównej bohaterki powieści Powrót do domu

Zoe to prawdziwy skarb babci.Młoda dziewczyna ma wrażliwą osobowość,a jeszcze bardziej wrażliwa jest na los ukochanej babci.Wiek babci sprawia,że zachorowała na Aalzheimera.Choroba coraz bardziej daje się we znaki starszej kobiecie.Składuje coraz więcej niepotrzebnych rzeczy,zaniedbuję dom i zapomina o najprostszych czynnościach.

Rodzice Zoe postanawiają podjąć pewne decyzje odnośnie babci,jednak sama Zoe się nie zgadza,Buntuję się decyzji i postanawia zadziałać w tej sprawie.

Autorka ukazała starość z ,którą trzeba się zmierzyć.Bliskie osoby potrzebujące naszej pomocy to nie zbędny balast dla całej rodziny.Trzeba spojrzeć na przemijanie czasu ,jak na coś naturalnego czego nie uniknie żaden człowiek.

Zoe pomimo młodego wieku pokazała swoją dojrzałość bardziej aniżeli rodzice,którzy byli bardziej za prostszym i szybkim sposobem poradzenia sobie z staruszką. Powieść zdecydowanie podbiła moje serce ukazała trudny temat.

Autorka stanęła na wysokości zadania,wczuła się w emocje starszej kobiety ukazując piękną powieść.Gorąco polecam do sięgnięcia po książkę.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania YA wydawnictwo
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz