środa, 14 lutego 2018

Wyśnione życie-Cynthia Swanson

Znalezione obrazy dla zapytania Wyśnione życie-Cynthia SwansonTytuł:Wyśnione życie

Autor:Cynthia Swanson

Wydawca:Wydawnictwo Kobiece

ISBN:978-83-65740-33-5

Ilość stron:419

Moja ocena:4/6

Prowokujący i niezwykle mocny debiut o kobiecie.która musi pogodzić rzeczywistość z kuszącym światem snów.  Uwielbiam debiuty to dzięki nim, poznaje nowych autorów i to od debiutu zależy czy sięgnę po kolejną książkę czy też spiszę autora na straty.Cynthia Swanson zasiedliła grono zacnych autorów.Autorka zadebiutowała powieścią Wyśnione życie.


Kto z nas nie lubi marzyć? Lubimy stwarzać w naszym umyśle fantastyczny marzenia, kreować wydarzenia,emocje. Marzymy o tym, czego pragniemy lub o tym, za czym tęsknimy.W świat marzeń zabiera nas autorka do roku 1962.

W tym roku żyje Kitty Miller samotna kobieta dla której całym życiem jest księgarnia.Przez pewien czas księgarnia przynosi zyski.Jeśli chodzi o przestrzeń uczuciową,tutaj zagościł chłód.Pomimo próbowania swoich sił w korespondowaniu z mężczyznami kobieta jednak nie ma szczęścia do mężczyzn.Nagle przenosimy się do snów do roku 1963.

Katharyn Anderrson wiedzie zupełnie inne i bardziej światowe życie, aniżeli Kitty. Szczęśliwa żona i matką.Sny jednak mają to do siebie ,że przychodzi czas, kiedy nie odróżniamy marzeń i rzeczywistości.Jak potoczą się dalsze losy bohaterki?Tego nie zdradzę.Zapraszam do sięgnięcia po nowość wydawniczą.

Jak na pierwszą debiutancką powieść autorka spisała się na medal.Ciekawa fabuła sprawia,że powieść porwie nawet najbardziej wymagających czytelników. Książkę czyta się bardzo przyjemnie,wręcz ma się chęć jak najszybciej poznać dalsze losy bohaterki. Wymyślone życie to książka napisana z lekkim pazurem. Brawo za debiut.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

2 komentarze:

  1. Też dostałam ją do recenzji i czeka na swoją kolej do przeczytania :)
    Zapraszam do siebie http://whothatgirl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzadko zdarza się, że debiuty są tak dobre, ale w tym przypadku przyznajemy Ci rację! :) To ciekawa pozycja z gorącą jeszcze okładką, ale patrząc na nowości, które właśnie pojawiają się na półkach, możemy mieć nadzieję, że początek wiosny będzie świetny czytelniczo! :)

    OdpowiedzUsuń