wtorek, 5 maja 2015

Niepokorna S.C Stephens


Tytuł:Niepokorna
Autor:S.C.Stephens
Wydawca:Wydawnictwo AKURAT
Data premiery:22.04.2015
Ilość stron 653
Cena katalogowa:44,90 zł
ISBN 978-8-7758-921-2
Moja ocena: 4/6Sława wiele kosztuję 
Miłość jest bezcenna
Rachunek wydaję się prosty,ale czy aby na pewni?Niepokorna autorstwa S.C Stephen jest to trzecia i ostatnia część kultowej powieści o burzliwym związku Kellana i Kiery.Ta powieść zrobiła wielką furorę wśród czytelniczek na całym świecie.O czym jest końcowa powieść?

Głównych bohaterów łączy wielka,głęboka więź przepełniona bezwarunkową miłością i nadzieją .Kiera i Kellan nie wyobrażają sobie życia bez siebie.Maja wiele planów i wiary wobec siebie.Ich życie płynnie beztrosko do czasu....Kellana jest wokalistą w zespole rockowy.Niespodziewane współpraca z pewną osobą sprawia, że kariera Kellana przybiera niespodziewanych pozytywnych obrotów.Jak w każdym show-businessie bywają cienie i blaski.Cała ta "magia"sławy wyścig szczurów,gonitwa za ostrymi skandalami,plotkami nie jest łatwa dla bohaterów.Związek Kellana i Kiery po raz kolejny zostanie podany dość dużej próbie trasa koncertowa,piękne kobiety,fani,paparazzi, które szukają nowych nowinek odnośnie romansu.Czy Kiera poradzi sobie z życiem w cieniu przy swoim ukochanym?Jak główna bohaterka zniesie fakt, że jest Kellan jest najbardziej pożądanym facetem.Czy ten związek przetrwa?
Warto też zwrócić uwagę na interesujący wątek siostry Kiery intrygująca bohaterka,która stoi przed uczuciowym dylematem.
Niepokorna w idealny sposób przedstawia jak trudne bywa życie, gdy dwójka kochających się ludzi chcę połączyć miłość z realizacją własnych pragnień zawodowych.Powieść czyta się w lekki sposób bez wielkich porywów adrenaliny. Moim zdaniem książka momentami bywała infantylna.Niekiedy czytelnik jest w stanie domyślić się jakie będą kolejne kroki bohaterów jest to zapewne wynikiem dość obszernego tekstu w końcu 650 stron to nie mało :)
Czytelnik poznając dalsze losy Kellana i Kieri może dojść do momentu, gdzie stwierdzi,że relacja bohaterów to tylko "czysty seks" wielkie pożądanie nic, poza tym.Jeżeli mam wybierać,która część była najciekawsza Bezmyślna,Swobodna czy Niepokorna muszę niestety stwierdzić,że pierwsza część "Bezmyślna" była najbardziej emocjonującą częścią.Polecam wszystkim czytelnikom,którzy uwielbiają lekkie romantyczne powieści.


S.C. Stephens jest amerykańską pisarką, autorką bestsellerowych powieści obyczajowych dedykowanych przede wszystkim czytelniczkom. Jej debiutem literackim była wydana w 2009 roku powieść pod tytułem "Bezmyślna", która szybko zyskała sobie uznanie fanów literatury kobiecej. Jej książki przetłumaczono na wiele języków, w tym polski i wydano w kilkudziesięciu krajach. Do tej pory Stephens ma na swoim koncie kilkanaście powieści. W Polsce znane są również "Swobodna" oraz "Niepokorna".

źródło biografii 


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu AKURAT

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo AKURAT

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz