środa, 27 maja 2015

Życie zapisane w kartach-Maciej Skrzątek

Życie zapisane w kartach. Tarot według Wróżbity Macieja                                                      
Tytuł:Życie zapisane w kartach
Autor:Maciej Skrzątek
Wydawnictwo:MUZA
Data premiery:6.05.2015
ISBN:978-83-7758-990-8
Cena katalogowa:34,90zł
Okładka:miękka
Moja ocena 6/6!
  


           Czasami warto poddać się losowi i zmierzać jego zamysłom,spokojnie oczekując niespodzianek,jakie szykuje.Niekiedy bowiem lepiej nie znać swojej przyszłości i nie wywoływać wilka z lasu.


Życie zapisane w kartach to pierwsza autorska książka o tarocie Macieja Skrzątka.W Polsce chyba nie mam takiej osoby,która by nie słyszała o Wróżbicie Macieju.Wróżbita Maciej według mediów i portalu Onet.pl to najbardziej znanym i najbardziej skutecznym wróżbitą w Polsce o 100 procentowej sprawdzalności.Sam Kuba Wojewódzki nazwał Wróżbitę Elvisem Presleyem polskiej ezoteryki i Freddie Mercurym tarota.Ta nietuzinkowej naturalności i szczerości sprawia, że widzowie bardzo chętnie sięgają po porady tarotowe.Każdy program ezoteryczny prowadzony przez Macieja Skrzątka cieszy się ogromną popularnością a dzięki swojej profesjonalności i podejściu wzbudza zaufanie wśród społeczeństwa.

Nigdy nie trać wiary w siebie swój talent,umiejętności i pasje.Nigdy!Cokolwiek by ludzie mówili,nie poddawaj się!!!Nie możesz tego robić,jeśli kochasz siebie i swoje życie.Jeśli masz talent,jesteś w czymś dobry i masz świadomość,że świat leży u twoich stóp,nie pozwól  by ktoś przesłonił ci twój cel.Idź przed siebie.
Życie zapisane w kartach to niezwykła historia niezwykłego i skromnego chłopaka z Wałbrzycha, który dzięki swojej sile we własne możliwości stał się numerem 1 w ezoteryce.Przeciwności losu nie podcięły skrzydeł Wróżbicie wręcz przeciwnie umocniły i przekonały go, że wróżenie to jego dar, który powinien rozwijać.Wróżbita Maciej swoją przygodę z tarotem zaczął od kart klasycznych zapisując w zwykłym zeszycie ich znaczenia.Wróżbita Maciej by na tyle pewnym swoich zdolności ezoterycznych, że postanowił otworzyć własną działalność gospodarczą.Małymi kroczkami wspinał się po sukces.Nawet wróżbitę nie ominęły problemy:zawiść konkurencja innych wróżek/wróżbitów pomimo tego Maciej Skrzątek oddawał swoje serce kartą i to pomogło mu być w miejscu w, którym jest dziś.

Życie Macieja Skrzątka pokazuje, iż wszystko w życiu jest możliwe.Nie ma znaczenia czy jesteśmy bogaci, czy też biedni gdzie mieszkamy,ponieważ ciężka praca i wiara we własne możliwości sprawia, że możemy sięgnąć gwiazd sięgnąć po to, co bywa niemożliwe. Osobiście darzę Wróżbitę Macieja wielką sympatią za to, kim jest i co przeszedł za jego wyjątkową charyzmę. Wiele widzów pokochało Wróżbitę Macieja.Dlaczego?Zapewne dlatego, że jest „jakiś"wzbudza w widzach emocje nie jest szarym „nijakim"człowiekiem jakich wielu.Ma to"coś”  ten magnez, który sprawia, że przyciąga do siebie widzów nawet o późnej porze. Jako recenzenta z czystym sumieniem mogę ocenić tę książkę na 6 :)
Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu MUZA SA

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz