czwartek, 24 sierpnia 2017

CzaroMarownik,2018


   Dziś przychodzę do Was z dość inną recenzją.Mianowicie nie jest to książka,a CzaroMarownik,2018. Kalendarz stworzony przez kobiety,dla kobiet by poczuły się magicznie w każdy dzień miesiąca przez 365 dni w roku.
 
Kolejna edycja i kolejny wydany kalendarz jeszcze w lepszej formie niż dotychczas. Standardowe kalendarze mają to do siebie,że są nudne i schematyczne.Białe kartki papieru z wydrukowaną datą na każdy dzień.Tu taj ten schemat został złamany.
Rok 2018 ma być rokiem wielkich zmian i to jest główny motyw przewodni CzaroMarownika.Każda kobieta zasługuję na zmiany we własnym życiu,by poczuć się wyjątkowo.

CzatoMarownik nie, jest zwykłym kalendarzem, znajdziecie tam mnóstwo wskazówek, rad i cytatów na każdy dzień,które pozwolą w nas rozwinąć skrzydła. Zamienić bałagan w życiu na ład i harmonie.
Zachęcam serdecznie do sięgnięcia po kalendarz,który powinna mieć każda magicznie wyjątkowa kobieta.Niech ten kalendarz będzie z Tobą przez 365 dni i będzie Twoją inspiracją, by ze śmiałością powiedzieć,że rok 2018 jest Twoim rokiem zmian.
Polecam serdecznie. 
Wyczekujcie premiery w http://www.wydawnictwokobiece.pl/:)

3 komentarze:

 1. Każdy bloger dostał takiego samego maila w którym wydawnictwo napisało wyraźnie, że recenzje mają zostać wstawione 11 września ;) A jak się dobrze orientuje dziś jest 24 ;)
  Ja rozumiem, każdy ma problemy, ale jak możesz recenzować książki skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz?
  Najpierw od tego zacznij, bo bez tego czeka Cię przykry upadek na dno :)
  Najpierw naucz się czytać, potem udawaj recenzenta :)
  Bo recenzenci muszą umieć czytać ze zrozumieniem, a widzę, że ty masz z tym nie lada problem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proponuje pozostawić adres swojego bloga.Z chęcią przeczytam.Pozdrawiam Panią z jadem;)

   Usuń
 2. Super recenzja! :))
  Sama muszę zrecenzować ten kalendarz, więc witam Cię koleżanko ;))
  Buziaki :**
  https://ksiazki-wiktorii2.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń