czwartek, 3 września 2015

Gwiazda Wschodu-Iga Wiśniewska

Tytuł:Gwiazda Wschodu
Autor:Iga Wiśniewska
Wydawnictwo: Lucky
Data premiery: 2015
Ilość stron: 191
Okładka:miękka
Cena katalogowa: 21,90 zł
ISBN:978-83-62502-91-2
Moja ocena 5/6  Gdybym chciał dziewczyny,która wygląda idealnie,nigdy nie rozstałbym się z Sarą.Ale ideały są nudne wiesz?Mógłbym podać setki powodów,dla których wolę ciebie od innych dziewczyn.Sposób,w jaki rumienisz się,gdy coś ci powiem.Jest absolutnie uroczy....


  Anabel pomimo młodego wieku ma za już za sobą duży bagaż niemiłych doświadczeń, które sprawiły, iż jest osobą jaką jest. Jej największym zainteresowaniem było zbieranie aniołów. Skromna czarnowłosa dziewczyna mająca swój świat odróżniała się od innych.. Nie chodziło o jej wygląd a bardziej o enigmatyczność, jej styl bycia.Anabel była dziewczyną, która za bardzo nie przejmowała się otaczającym światem być może dlatego Aleksandrowi zawróciła w głowie. 
 Aleksander to niesamowicie przystojny młody mężczyzna, o którym skrycie marzy każda dziewczyna w szkole.Aleksander wraz z Anabel zostali wybrani do przygotowania szkolnego projektu. Ten czas pozwoli im się zbliżyć do siebie.Czy aby przyjaźń Aleksandra i Anabel przerodzi się w coś więcej?Czy aby ukrywa tajemniczy Aleksander ukrywa jakiś sekret?
 
Ale pamiętaj,że życie to nie tylko książki,które tak namiętnie czytamy.Jeśli Aleksander złamie ci serce,będziesz płakała prawdziwymi łzami

Gwiazdy Wschodu to lekka powieść z lekkim dziewczęcym urokiem. Powieść o dwóch światach tym realnym i tym wymyślonym.Autorka pokazuję jak łatwo jest zatracić się w jednym z tych światów.Jak cienka jest granica, by odseparować się od tego, co jest prawdziwe i istotne w życiu, kiedy przeżywamy cierpienie.Jest to druga powieść tej autorki, którą miałam szczęście przeczytać i stwierdzam, że Pani Iga Wiśniewska dołączyła już do moich ulubionych pisarek chyba już na dobre :)


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu LUCKYBrak komentarzy:

Prześlij komentarz