sobota, 19 września 2015

Wstyd-Rachel Van Dyken

WstydTytuł:Wstyd seria Zatraceni cz.3
Autor: Rachel Van Dyken
Wydawnictwo: FEERIA
Data premiery:  2015
Ilość stron: 360
Okładka:oprawa miękka
Cena katalogowa:34,90 zł
ISBN:978-83-7229-506-4
Moja ocena 5/6

 Nadzieja to pewna postać szczęścia,może największego,jakie daje świat.Ale cieszyć się z nią trzeba jak wszystkimi przyjemnościami-z umiarem,nadmiar nadziei bowiem okupuję się bólem-Samuel Johnson.


Są książki,z którymi smutno się rozstać tak po prostu zakończyć wraz z przeczytaniem ostatniej strony. Zatraceni  to trylogia,która po przeczytaniu zostaje dość długo w czytelniku,fala różnorodnych emocji zawarta w tej pozycji jest niesamowita!
  Lisa jest zwykłą dziewczyną starająca się powoli wyjść na prostą.Po niemiłych przeżyciach, miłosnych rozczarowaniach,które pozostawiły na sercu krwawiące blizny nie jest to łatwe.W bohaterach jest wiele sprzecznych emocji niepozwalające na to by wieść normalne studenckie życie.
Nagle w jej życiu pojawia się Tristian...
Tristan to profesor psychologii stateczny poważny mężczyzna, podobnie jak Lisa ma w sobie wiele tajemniczości co sprawia, iż obydwoje przyciągają się do siebie.Czy dwoje nieznajomych ludzi może połączyć niezwykła więź?
Rachel Van Dyken już od pierwszej części powieści Zatraconych potrafiła skonstruować w intrygujący sposób osobowości bohaterów. Wachlarz emocji i przeżyć bohaterów sprawia,że możemy wejść w ich „skórę” poczuć dreszcz emocji i odkrywać powoli najmroczniejsze sekrety.Warto zaznaczy, że w tej pozycji odnajdziemy wiele wątków powiązanych z erotyką.

 Wiele czytelników czytających tą część odnajdzie mnóstwo emocjonalnych poruszeń problemów,które drzemią w nas ludziach,co pozwala na lepsze zrozumienie bohaterów i ich postaw moralnych, które nie zawsze są postrzegane za "wartościowe"Serdecznie polecam całą trylogię Zatraconych Rachel Van Dyken.Autorka bestsellerowej serii współczesnych romansów oraz samodzielnych powieści z list "New York Times", "Wall Street Journal" i "USA Today". Kiedy nie pisze, znajduje się na spotkaniu biznesowym w Starbucksie albo spiskuje o swojej następnej książce w czasie oglądania "Kawalera". Obecnie mieszka w Idaho z mężem i dwoma bokserami.

źródło  
Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu FEERIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz