poniedziałek, 7 września 2015

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

                             
Tytuł:Tease
Autor:Amanda Maciel
Wydawnictwo: MUZA
Data premiery: 9 września 2015
Ilość stron: 335
Okładka:miękka
ISBN:978-83-287-0005-5

                                            


   Tragedia,która wydarzyła się 23 stycznia już na dobre zmieniła bieg życia głównych bohaterów.Młoda uczennica liceum o imieniu Emma Putnam postanawia popełnić samobójstwo po ,tym jak zostaje napastowana przez swoich prześladowców. Zaczyna się postępowanie prokuratorskie,które ma na celu wyjaśnić okoliczność samobójstwa,a co najważniejsze kto jest naprawdę winny zaistniałej tragedii.
  Wszystkie poszlaki i wskazówki wskazują na to, iż Sara stoi za popchnięciem Emmy do samobójstwa. Społeczeństw i rówieśnicy Sary wydali już osąd na dziewczynę.Całej tej sytuacji przyglądają się lokalne media.Czy faktycznie licealistka przyczyniła się do samobójstwa koleżanki?Czy prawnicy i psycholog sądowy rozwikłają zagadkę? 
 Tease to bardzo trudna i smutna książka.Jeśli ktoś z Was miał do czynienia z prześladowaniem w szkole to wie jak trudno jest to zwalczyć.Tkwienie w takim problemie jest bardzo trudne tym bardziej,iż nie mamy poparcia w najbliższych.Ta pozycja jest o tyle intrygująca, iż została poparta prawdziwymi zdarzeniami.
Tease ma premierę 9 września co mnie bardzo cieszy, gdyż będzie dostępna w księgarniach tuż po rozpoczęciu nowego roku szkolnego. To idealna książka dla wszystkich,którzy się uczą i studiują. Zapewne niejednej czytelnik dzięki tej powieści zrozumie jak przykre w skutkach może być terroryzowanie człowieka.
Pamiętajcie, że słowa mają potężną moc zwłaszcza te przykre i raniące. Polecam serdecznie ANGELIKA.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu MUZA
 Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwu MUZA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz