niedziela, 29 maja 2016

Jedyny pirat na imprezie-Lindsey Listing

http://ecsmedia.pl/c/jedyny-pirat-na-imprezie-b-iext34672713.jpg

Tytuł:Jedyny pirat na imprezie
Autor:Lindsey Listing
Wydawnictwo:Feeria
ISBN:978-83-7229-565-1
Cena katalogowa:34,90 zł
Okładka:miękka
Moja ocena:6/6


Dobrze jest być jednym piratem na imprezie!
  Po przeczytaniu tej książki mam rumieńce,które ukazują moje zażenowanie.Jak ja,która uwielbia muzykę nie słyszałam nigdy wcześniej o Lindsey Stirling!O wspaniałej artystce,która podbiła serce fanów swoją kreatywnością.Odważnie mogę stwierdzić,że jest to wirtuozka całego YouTuba.Lindsay Stirling na swoim koncie ma osiem milionów subskrybentów,a każdy jej teledysk obejrzało kilkadziesiąt milionów YouTube-rów.
  A kim jest Lindsey Stirling?To trzydziestoletnia amerykańska skrzypaczka, wokalistka i tancerka. Lindsey Stirling została ćwierćfinalistką piątego sezonu amerykańskiego Mam Talent.Lindsey nie jest zwykłą skrzypaczką,która gra muzykę poważną to wolna artystka,którą nie można zaszufladkować do jednego rodzaju muzyki.Jak na artystkę szerokiego formatu przystało sama jest dla siebie sterem, żeglarzem i okrętem. Wyznacza sobie cele dążąc do nich z dużym poczuciem humoru.
   Nie zawsze życie Lindsey było takie, jakie sobie zaplanowało,bywały wzloty i upadki, zwłaszcza będąc nastolatką.Ta książka jest w pewien sposób pamiętnikiem pokazującym całą drogę skrzypaczki do sukcesu.Wytrwałość ,terminacja wyróżniająca inność,a także trafne wybory sprawiły,że jest w odpowiednim miejscu.
   Sięgając po tę książkę nie miałam zupełnie pojęcia kim jest ta osoba,z każdą przeczytaną stroną lubiłam Lindsey coraz bardziej.Czytając książkę miałam wrażenie,że słucham szalonej kumpeli,której nie widziałam całe życie.Artystka zrobiła na mnie piorunujące wrażenie,to jaką ma charyzmę a przede wszystkim jej szalonym podejściem do życia.Najlepsza youtuberka pokazuję nam,że nie ma jednego złotego środka, by zrealizować swoje marzenia.Czasami warto posłuchać swojej intuicji i płynąć do wymarzonego portu,nawet gdy czasami pojawiają się sztormy.Polecam serdecznie Angelika
 Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Feeria

 Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo feeria

1 komentarz:

  1. Zazdroszczę! Uwielbiam Lindsay! Jest świetną dziewczyną! <3 Jej muzyka koi moje serduszko <3

    OdpowiedzUsuń