środa, 4 maja 2016

Miłość w spadku-Agnieszka Rusin 


 Tytuł:Miłość w spadku
                       Autor:Agnieszka Rusin
                       Wydawnictwo:Lucky
                       Rok wydania:2016
                       ISBN:978-83-65351-07-4
                       Cena katalogowa:29,90 zł
                       Okładka:miękka
                       Moja ocena 6/6 Jeśli szukasz szczęścia,to go nie znajdziesz samo znajdzie do siebie drogę wtedy,gdy uzna,że jesteś na nie gotowy i nadszedł już ten właściwy czas.
Dziś moi czytelnicy mam dla Was lekką powieść kobiecą, w której nie zabraknie interesujących zwrotów akcji.   Główna bohaterka to kobieta po trzydziestce przed,którą życie stoi otworem.Niestety Marina w swoim życiu nie widzi niczego,co mogłoby ją wyprowadzić z rutynowego stylu życia.Nużąca praca,narzeczony,z którym planuję ślub woli spędzać więcej czasu w pracy niż w domu.Jakby było mało mało wiecznie wisząca matka,dla której najważniejsza rzeczą jest wydać córkę za mąż.Gdzieś po między swoim życiem Marina nie czuję się szczęśliwa i spełniona.Jej życie przelotnie przemija,życie w zamkniętej klatce sprawia,że nie ma odwagi spełniać swoich marzeń,a przecież ma ich sporo.
   Nieoczekiwanie los płata figle głównej bohaterce.Marina chcą zapomnieć o pewnych wydarzeniach ,zmienia miejsce zamieszkana.Zaczyna wszystko od nowa.Czy uda się bohaterce odnaleźć swój złoty środek na szczęśliwe życie?Koniecznie przeczytajcie, bo naprawdę warto.

   Od samego początku była dla niego inna,tajemnicza i nieosiągalna.Zaczynała go pociągać i fascynować swoją nieprzystępną i buntownicza naturą,pragnął zbliżyć się do niej i lepiej ją poznać,jednak zdawał sobie sprawę,że wówczas on też musiały się otworzyć,a tego bał się najbardziej.

  Powieść o Marinie pokazuję,że każdy czas jest odpowiedni na zmiany.Nie warto odkładać swoich marzeń na inny czas.Bywa tak,że nie mogąc podjąć decyzji los robi to za nas.Bohaterka jest przykładem,że warto pracować nas sobą i celami.Otwierać się na świat i innych ludzi.Gorąco polecam przeczytać historię Mariny.

Dla prawdziwej miłości warto zrobić wszystko,by jej zaznać przeżyć,choćby tylko przez chwilę bowiem jej moc i siła daję podwaliny już na resztę życia,jakie by ono nie było.
 

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu.


Znalezione obrazy dla zapytania helion

1 komentarz: