wtorek, 3 maja 2016

Moja droga do nowego życia-Domika Gwit


                                                               
                                                             Tytuł:Moja droga do nowego życia
                                                              Autor:Domika Gwit
                                                              Wydawnictwo:MUZA
                                                              ISBN:978-83-287-0263-9
                                                              Okładka;miękka
                                                              Ilość stron:238
                                                              Cena katalogowa:34,90 zł
                                                              Moja ocena:5/6
 Ciepła,pełna, wzruszeń i uśmiechu opowieść Dominiki Gwit jest doskonałym towarzyszem każdego,kto skrycie marzy o wyruszeniu w drogę do nowego życia.


   Jeśli chodzi o tego typu książki jak ta,którą mam dla Was wręcz uwielbiam.Ciekawią mnie książki napisane przez znane osoby.Dowiaduję się zawsze czegoś ciekawego, ale również gdzieś w moim umyślę burze stereotyp, że znana osoba ma,a nawet musi mieć cudowne życie.
   Aktorkę Dominikę Gwit pierwszy raz dostrzegłam będąc jeszcze nastolatką oglądając słynny film Galerianka.Film ukazujący rzeczywisty brutalny świat nastolatek, sprzedające swoje ciało w zamian za markowe ubrania.Dominika Gwit poniekąd jest osobą,która zwraca na siebie uwagę nie tylko dzięki postacią granym w filmie czy serialu, lecz własną aparyycją,która w ostatnim czasie została mocno podda opinii publicznej.
   Na pozór uśmiechnięta i radosna aktorka,która wychowała się w Gdańsku pasjonująca się aktorstwem może zmagać się z własną słabością, jaką jest jedzenie.Niedawno o Dominice zrobiło się głośno za sprawą jej diametralnej metamorfozy,w której straciła ponad pięćdziesiąt kilogramów.Zmiana była ogromna,robiąca niesamowite wrażenie,że jednak można stracić zbędne kilogramy.
   Dominika w swojej książce opowiada o wzlotach i upadkach w dojściu do upragnionego celu.Zmagania popełnianie błędów,brak motywacji to kilka z rzeczy,z którymi młoda aktorka musiała się zmagać,by poczuć się w końcu pewną siebie kobietą.Aktorka powiada kulisy własnego odchudzania pilnowania diety,ćwiczenia na siłowni czy jedzenie z pudełek.A co najważniejsze jak w pewnym momencie można stracić kontrole nad odchudzaniem i wpaść w ślepy zaułek.
    Dominika Gwit zrobiła na mnie ogromne wrażenie z tego względu,że pokazał się,że potrafi być silną niezależną kobietą,która potrafi wziąć swoje życie we własne ręce.To ciepła i lekka książka w której,każdy znajdzie zalążek motywacji do zmiany własnego życia.
Książkę polecam osobą,które chcę przeczytać prawdziwą historię zmagania się z chorobą jaką jest otyłość.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu MUZA SA


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo MUZA

1 komentarz:

  1. Nie oglądałam Galerianki, a jeśli już to bardzo dawno i tego nie pamiętam, ale ta książka wydaje się dość ciekawa. ;)

    OdpowiedzUsuń