piątek, 20 maja 2016

Ukryte uczucia-Diana Palmer

Tytuł:Ukryte uczucia
Autor:Diana Palmer
Wydawnictwo:HarperCollins
ISBN:978-83-276-2063-7
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:6,99 zł
Ilość stron:336
Moja ocena:4/6

 

   Witam Was serdecznie.Dziś przychodzę do Was z kolejną recenzją.Jak co miesiąc mam możliwość zrecenzowania książki wydawnictwa HarperCollins.Pomimo,że mamy już połowę maja ,wiosenna pogoda nas nie rozpieszcza.Deszcz pochmurne niebo sprawia,że mamy idealne warunki, by zaszyć się w domu i oddać się czytanej powieści.
    Ukryte uczucia to kolejna powieść autorki Diany Palmer,która znana jest z lekkich powieści dla kobiet, w których przeplatana jest miłość i dramatem.A o czym jest fabuła powieści?
    Główni bohaterowie powieści Janson i Grace tworzą zgrany duet.Janson opiekuję się Grace robi wszystko ,by dziewczyna była szczęśliwa i czuła się bezpieczna.Po pewnym czasie między parą pojawia się głębokie uczucie.Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt,że Janson i Grace są przybranym rodzeństwem.
    Uczucia bohaterów w powieści zaczynają lawirować.Ukrywanie uczuć zakładanie swego rodzaju maski obojętności,sprawia,że rodzeństwo sprawia sobie ból.Brak odwagi sprawia,że bohaterowie na siłę chcą zapomnieć o gorących uczuciach. Wszystko się jednak zmienia, gdy ukochana zostaje porwana,a Janson zostaje szantażowany przez porywaczy.Czy cały ten incydent sprawi,że obydwoje dojdą do wniosku,że bez siebie nie potrafią żyć.Jak potoczą się dalsze losy bohaterów?Czy Janson i Grace nadal będą odrzucać swoje uczucia? Przeczytajcie koniecznie.
   Ukryte uczucia to powieść,która pokazuję grę dwóch kochanków i strach,który nie pozwala im rozwiać miłości.Poczucie wstydu i niezrozumienie najbliższych. Tajemnice z przeszłości,które komplikują życie.Powieść ukazuję,że czasami warto zaryzykować, zrobić ten pierwszy krok .Krok, który popycha nas do szczęśliwego życia.Polecam serdecznie Angelika. Znalezione obrazy dla zapytania HarperCollins

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz