niedziela, 10 lipca 2016

Heaven.Miasto elfów -Christoph Marzi

Tytuł:Heaven.Miasto elfów
Autor:Christoph Marzi
ISBN:987-83-287-0114-4
Liczba stron:333
Cena katalogowa:34,90 zł
Wydawnictwo: MUZA
Rok wydania: 2016
Moja ocena:4/6




Porywająca powieść z gatunku fantasy.
   Cała akcja powieści toczy się w pięknym Londynie.Te miasto dodało głównemu bohaterowi poczucie,że odnalazł swoje własne miejsce,swój azyl.Całe życie Davida zaczyna się zmieniać,gdy w nocy na dachu budynku spotyka pewną dziewczynę.Na pozór dziewczyna nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak skrywa coś wyjątkowego.
   Tajemnicza Heaven czuję się zagubiona na domiar złego twierdzi,że żyje bez serca. Nikt nie jest w stanie znaleźć racjonalnego wytłumaczenia, jak możliwe jest życie bez tak ważnego organu. David postanawia pomóc Heaven.Czy uda się rozwikłać zagadkę gdzie jest serce Heaven i kim naprawdę jest dziewczyna? Koniecznie przeczytajcie.
   Cała książka wprowadza nas w mistyczny świat fantasy, wyjątkowych zjawisk stworzeń.Nie zabraknie w powieści wiele tajemniczych wątków i zagadek.Od pierwszych stron książki wtajemniczamy się w losy bohaterki.Cała powieść toczy się naturalnym rytmem sprawia,iż musimy się uzbroić w cierpliwość.Autor przez całą powieść trzyma nas w napięciu i tak szybko nie odkrywa przed nami zagadki kim jest Heaven. Zakończenie książki zapewne spodoba się każdemu czytelnikowi.Jeśli macie chęć wejść w świat tajemniczych stworzeń, zapraszam serdecznie do przeczytania powieści.


Christoph Marzi(1970), pisarz niemiecki, studiował ekonomię na Uniwersytecie w Mainz. Zaczął pisać jako nastolatek.Debiutował w 2004 roku wspaniałą powieścią Lycidias,która odniosła zaskakujący sukces i od razu zapewniła mu pewne miejsce w gronie autorów fantasy.W roku 2005 został laureatem Deutsche Phantastik-Preis. Mieszka z żoną Tamarą i trzema córkami w Saarbrucken.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu MUZA

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo muza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz