wtorek, 5 lipca 2016

Podniebny lot -R.K Lilley

Tytuł:Podniebny lot
Autor:R.K Lilley
ISBN:987-83-283-2130-4
Liczba stron:317
Cena katalogowa:39,00 zł
Wydawnictwo: HELION
Rok wydania: 2016
Moja ocena:4/6    Główna bohaterką powieści jest zmysłowa i piękna Bianca.Kobieta niesamowicie przyciąga do siebie płeć przeciwną.Mężczyźni lgną do Bianci niczym pszczoły do miodu.Bohaterka ma w sobie tajemniczość i wyniosłość,dzięki czemu jest pewną siebie młodą kobietą.Blanca pracuje w luksusowych liniach lotniczych,pracę swoją traktuje poważnie i stara się być jak najbardziej profesjonalna w swoim fachu.
 Piękna kobieta ma zasadę by nie pozwalać sobie na relacje z pasażerami, jednak to się zmienia, gdy poznaję mężczyznę o najpiękniejszych oczach na świecie. 

     James Cavendish jest niczym piękny Adison, ucieleśnieniem idealnego faceta.To przed tego mężczyznę Blanca zmienia się nie do poznania.Bohaterka powieści staje się uległa, bez wielkiego wysiłku poddaje się namiętności.
    Cała książka przełamana jest gorącą namiętnością i rozkoszą,która daje upojenie dwóch osób.W ciekawy sposób jest pokazana relacja bohaterów, wzajemne przyciąganie się.Książka jest wręcz naszpikowana gorącym erotyzmem bliskością pożądaniem,któremu nie można się powstrzymać.Cielesność, która sprawia,że stajemy się więźniami własnych pragnień.

Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu Helion


Znalezione obrazy dla zapytania helion

1 komentarz:

  1. Szkoda, że taka krótka recenzja (chociaż i tak pewnie nie przeczytam, bo to nie moje klimaty :D). Troszkę mi brakuje Twoich odczuć. Oczywiście to nie hejt jakby ^^
    Czytam, piszę, recenzuję, polecam

    OdpowiedzUsuń