sobota, 30 lipca 2016

Dosięgnąć gwiazd -Susan Mallery

Dosięgnąć gwiazd - Mallery Susan
Tytuł:Dosięgnąć gwiazd
Autor:Susan Mallery
ISBN:987-83-276-2051-4
Liczba stron:351
Cena katalogowa:36,99zł
Wydawnictwo: HarperCollins
Rok wydania: 2016
Moja ocena:5/6   W życiu bywają momenty, gdy staramy się, zrobić wszystko by dbać o naszych bliskich, czasami jest to łatwiejsze czasami nie. Pomagając innym ,często zapominamy o naszym szczęściu. Warto w tym wszystkim odnaleźć równowagę i zadbać o siebie.
  Główna bohaterka Nina Wentworth od zawsze jej priorytetem było pomaganie innym ponad wszystko.Dla Niny najważniejsze było szczęście członków rodziny,ostatnią rzeczą, o jakiej myślała to własne spełnione marzenia. Rezygnacja ze studiów, by zaopiekować się własną matką,to jedno z poświęceń Niny. Bohaterka pozostała na wyspie z niespełnionymi marzeniami i nadziejami. Jednak los postawił na drodze Niny możliwość wyjazdu z wyspy. Wszystko zaczyna się komplikować,gdy pojawiają się Dylan i Kylean.Mężczyźni zaczynają się interesować kobieta. Czy główna bohaterka w końcu zrozumie,że warto pomyśleć o sobie i swoich marzeniach? Przeczytajcie koniecznie.
   Cała książka jest lekką powieścią, którą bardzo szybko się czyta. W powieści poznajemy kobietę, która nie jest w stanie spełniać swoich marzeń. Wszystkie obowiązki są zrzucone na Ninę,a cały ich ciężar nie daje spokojnie żyć bohaterce.W pewien sposób kobieta wzięła odpowiedzialność za swoją matkę i siostrę,które nie potrafią poradzić sobie z dorosłym życiem.Autorka pokazała Ninę jako kobietę,która mimo natłoku obowiązków jest silną i odważną kobieta.Kobietą która jest w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Polecam wszystkim lekką powieść na letnie wieczory 


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu HarperCollins

 Znalezione obrazy dla zapytania HarperCollins

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz