czwartek, 31 sierpnia 2017

Syn Morfeusza-Haner K.N

Sny Morfeusza - Haner K.N.
Tytuł:Sny Morfeusza
Autor:Haner K.N
Wydawnictwo:Editio
Data wydania:8.07.2016
Cena katalogowa:39,90 zł
Moja ocena 4/6


    Dziś przychodzę do Was z intrygującą powieścią erotyczną. Sięgając po książkę byłam mile zaskoczona,że jest to powieść napisana przez polską pisarkę. Niestety nie jestem w stanie porównać innych książek Haner dlatego,że jest to  pierwsza książka tej pani, jaką czytam,lecz nie ostatnia.Niedługo pojawią się kolejne recenzje książek,tej autorki. Przejdźmy jednak do fabuły.
     Bohaterka Cassandra Givens to piękna kobieta,która nie może się pochwalić szczęściem do facetów.Każdy napotkany mężczyzna to dla bohaterki wielkie rozczarowanie. Rozchwiana emocjonalnie Cassandra zmienia diametralnie swoje życie ,wyjeżdżając do Miami.Szukając nowej pracy, poznaje Adama McKey’a, do którego zaczyna czuć pociąg fizyczny.Czy Adam i Cassandra są w stanie połączyć prace z wielkim pragnieniem bliskości? Koniecznie Przeczytajcie.
    Jeśli chodzi o książki tego typu mam zazwyczaj mieszane odczucia.Powieść erotyczna ma to do siebie,że ma pewien jednostajny algorytm. Nagłe spotkanie dwójka ludzi, zauroczenie ,a następnie wielka ekscytacja cielesnością,która przeradza się w uzależnienie.Syn Morfeusza to nie zwyczajne romansidło gdzie odnajdziemy moralności, wręcz przeciwnie. Brutalność, wybuchowość między parą jest bardzo silna i bardzo trudno w tej relacji odkryć czystą miłość .
   Jeśli chodzi o bohaterów to w powieści mamy duży miszmasz.Cassandra to kobieta mająca charakter wybuchowy, jej nastroje były nieprzewidywalne.Jeśli chodzi o Adama to jest to postać,która paraliżuje czytelnika swoim zachowaniem.Jego podejście do Cassadry momentami było niezrozumiałe dla mnie,To wszystko sprawiało,że chciałam zostawić powieść i zapomnieć o niej.Jednak dotrwałam do końca :)
   Sama w sobie powieść nie jest niskich lotów,ale zapewne wiele rzeczy bym w niej zmieniła i dodała więcej delikatności.To powieść dla osób,które lubią niezrozumiałe erotyki i brutalność.Na próżno w niej szukać pięknej bajecznej miłości.Syn Morfeusza u mnie zdobywa ocenę 4.

 
Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwo Editio


Wydawnictwo editio

2 komentarze:

  1. Dziękuję bardzo za recenzję. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam do czynienia jeszcze z pisarką, ale kiedys się może doczekam, aż biblioteka zakupi jakiś egzemplarz. ;D

    OdpowiedzUsuń