poniedziałek, 4 września 2017

Absolwentka-S.J Hooks

Znalezione obrazy dla zapytania Absolwentka-S.J Hooks
Tytuł:Absolwentka
Autor:S.J Hooks
Wydawnictwo:HarperCollins
ISBN:978-83-276-2939-5
Okładka:miękka
Cena katalogowa 32,99
Liczba stron:320
Moja ocena:5/6   Dziś przychodzę do Was z kontynuacją powieści Debiutant.Powieść ''Absolwentka'' to dalsze losy wykładowcy o imieniu Stephen,który zakochuję się w swojej buntowniczej studentce.Chemia przedstawiona między nimi to mocne przyciąganie fizyczne,którzy nie potrafią ugasić. Bohaterowie pomimo zakazanej relacji nadal w niej trwają w niej coraz bardziej i coraz mocniej.
   Julii w życiu wykładowcy odegrała dużą rolę ,to ona zamieniła rolę i stała się w sferze intymnej nauczycielką nieoświadczonego nauczyciela.W pierwszej części książki czytelnik dostrzega,że po między Stephenem i Julii jest tylko seks,w kontynuacji zaczyna się jednak budzić coś więcej.
   Worthington coraz częściej daję się złapać na tym,że czuję do swojej studentki coś więcej.Pragnę z nią spędzać każdą chwilę,zatrzymać przy sobie.Kiedy nadarza sie temu okazja ,proponuje jej chwilowe zamieszkanie razem.Dla wykładowcy literatury jest to dobry czas,by przekonać dziewczynę do siebie.Czy Stephen nabierze na tyle odwagi,by powiedzieć dziewczynie o swoich prawdziwych uczuciach?Czy raczej będzie udawać,że Julia jest dla niego obojętna ?Tego Wam nie zdradzę i zachęcam do sięgnięcia po pozycję wydawniczą.
Powieść kontynuuje zakazaną miłość,która ma różne oblicza. Z jednej strony dorosły mężczyzna,z drugiej zaś bohater ukazuję się z innej strony jako zakochany nastolatek,który chce mieć non stop swoją ukochaną kobietę.Sądzę,że momentami młoda Julii wykazywała większą dojrzałość ,w podejmowaniu decyzji ,co za tym szło ranienie samych siebie dla dobra drugiej połówki.
  Nie byłabym sobą gdybym jednak czegoś nie skrytykowała.Mianowicie chodzi mi o dialogi między bohaterami,które były momentami przesłodzone i infantylne,co sprawiało, że chciało się ominąć kilka linijek tekstu,by przejść dalej.Kolejny minus to mała ilość bohaterów ,co sprawiało,że nie było zbyt dużych zwrotów akcji.Za dużo obaw,było w książce odnoście ,ich uczuć i tworzenie wokół relacji typowej maski,aczkolwiek książka przykuła moją uwagę i z chęcią ją Wam polecę


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania harper collins

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz