środa, 21 marca 2018

Akademia-Fallen Crest

Znalezione obrazy dla zapytania Akademia-Fallen Crest
Tytuł:Akademia
Autor:Fallen Crest
Wydawca:Wydawnictwo kobiece
Premiera wydania:25.01.2018
ISBN:97883-65740-94-6
Ceny katalogowa: 39,90 zł
Ilość stron:477
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Moja ocena:4//6
Czy dziewczyna,której na niczym mnie zależy i którą niemal wszyscy zawiedli,poczuje coś innego niż nienawiść?

Świat nastolatków jest bardzo mocno skomplikowany,mało kto jest w stanie zrozumieć buntujących się jeszcze niedorosłych ludzi.

Samantha prowadzi normalne życie nastolatki,jest w swoim świecie i nic innego nie jest dla niej bardziej interesujące.A ma czym się zamartwiać.Rozwód rodziców,chłopak zdradzający z jej koleżanką,nawet rodzeństwo są aspektem,który nie jest interesujący.Szkoła dla bogatych uczniów też nie była dobrym miejscem dla zagubionej dziewczyny.Jej życie burzy się za sprawą pewnego wydarzenia na stacji benzynowej.Dziewczyna stara się  myśli skierować ku sportowej pasji.Czy będzie to podstawa do tego,żeby poczuć się dobrze?

Autorka dość w dobrym tonie przedstawiła buntowniczy szkolny klimat.Czytając powieść, sama wróciłam do szkolnych lat i do bycia zbuntowaną nastolatką.

Autorka skupiła się na ukazaniu problemów, jakimi młoda osoba musi czasami sprostać.Jak czasami szkoła staje się grupą społeczną,która jest w stanie zmienić młodą osobę.Buntowanie, które bywa krzykiem o pomoc w zagubionym świecie.Książka jest lekką powieścią,która jest w stanie umilić każdemu czytelnikowi.Polecam gorąco powieść.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz