środa, 21 marca 2018

Pretty happy.Przepis na pokochanie siebie-Kate Hudson

                                                                           Tytuł:Pretty happy.Przepis na pokochanie siebie
Znalezione obrazy dla zapytania Pretty happy.Przepis na pokochanie siebie-Kate HudsonAutor:Kate Hudson
Wydawca:Wydawnictwo kobiece
ISBN:978-93-965506-64-1
Okładka:twarda
Ilość stron:255
Cena katalogowa 49,90zł
Moja ocena 6/6

Zachwycający poradnik ,który Ci pokochać siebie.

Każda kobieta pragnie być piękna i szczęśliwa w swoim życiu.Bycie kobietą ma swoje plusy i minusy.To od nas zależy ,jak przyjmiemy naszą kobiecość i w jaki sposób poczujemy się we własnym ciele.Wsłuchanie się w siebie jest jednym z kluczowych elementów poznania własnego ''ja''.Z pomocą poznania własnej kobiecości przychodzi nam Kate Hudson.

Kate Hudson jest amerykańską aktorką,która podbiła serca miliony widzów grając min. Dziewczyna mojego kumpla czy też Pożyczony narzeczony .Kate wzbudziła we mnie sympatię za sprawą filmu Jak rzucić chłopaka w 10 dni,w którym starała się odrzucić zaloty Mathewa McConaugheya.Gdy dowiedziałam się o książce ,nie byłabym sobą,gdybym jej nie przeczytała.

Kate Hudson postrzegana jest jako ikona stylu.Na czerwonym dywanie przedstawia się imponująco.Widzimy piękną pewną siebie kobietę,krocząc po świecie z wysoko uniesioną głową.
Jaki jest sekret pięknego wyglądu?To i wiele innych aspektów ,aktora przedstawi Wam w tej właśnie książce.

Autorka ukazuję czytelniczką,że same kosmetyki i dobrze dobrana fryzura to niestety nie wszystko.Na piękno składa się wiele aspektów zdrowe odżywianie,ćwiczenia czy spokój ducha i odpowiednia podejście do życia.Każdy z tych płaszczyzn jest konkretnie poruszana,bez zbędnej teorii sama praktyka!

Czytając książkę była dla mnie to ciekawa przygoda, uzmysłowiłam sobie wiele kwestii odnośnie zdrowego odżywiania,jak wiele produktów spożywczych ma wiele niepotrzebnych składników,które negatywnie wpływają na organizm.

Pamiętajcie drogie czytelniczki by,być piękną na zewnątrz... trzeba zacząć dbać o nasze wnętrze.Nie ma sensu karmić naszego jedzenia śmieciowym jedzenie.Ciało mamy tylko jedno,jest naszą świątynią, o którą trzeba dbać.
Gorąco polecam.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz