czwartek, 22 marca 2018

Sprzeczne sygnały-Kasia Bulicz Kasprzak

Znalezione obrazy dla zapytania Sprzeczne sygnały-Kasia Bulicz KasprzakTytuł:Sprzeczne sygnały
Autor:Kasia Bulicz Kasprzak
Wydawca:Edipresse
ISBN:978-83-8117-320-9
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Ilość stron:320
Cena katalogowa:39,90 zł
Moja ocena:5/6Historia w,której nic nie jest takie,jakie się wydaje

Przyszedł czas na polską powieść.Szczerze powiem,że nie kojarzę tej autorki ,ale z chęcią chciałam przeczytać książkę i wyrobić własne zdanie.Sama okładka mocno przykuwa uwagę,i tym samym liczę,że to samo będzie z zawartością publikacji.Czy książka jest strzałem w dziesiątkę? Zapraszam do recenzji.

Rodzeństwa ma to siebie,że bywa czasami męczące i pojawiają się nieporozumienia.Jeśli mamy siostrę bliźniaczkę to sprawa bardziej się komplikuję.Pomimo bliskiej więzi dziewczyny są zupełnie inne.Wydarzenia, które zaistniały w przeszłości sprawiają,że więź siostrzana ulega rozerwaniu.Gdy powraca jedna z nich ,wszystko się zmienia.Czy jest możliwe,by siostrzana miłość powróciła na dobre tory?Tego nie zdradzę,a zaproszę do recenzji.

Pierwsza moja książka tej autorki i myślę,że na tym nie przestanę.Oczywiście autorka nie przedstawiła trudnej powieści dla czytelników ,którzy oczekują czegoś więcej.Sprzeczne sygnały to lekka powieść z wątkami kryminalnymi ,w które uwikłana jest jedna z sióstr.Sądzę,że głównym elementem na,którym się skupiła to przeszłość. Przeszłość mająca ogromne znaczenie na dalsze życie i jak powroty potrafią być trudne

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Podobny obraz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz