wtorek, 20 marca 2018

Oskarzyciel 1tom i Niewinna tom 2 -Whitney G

Znalezione obrazy dla zapytania Oskarzyciel 1tom i Niewinna tom 2 -Whitney GTytuł:Oskarżyciel 1tom i Niewinna tom 2
Autor:Whitney G
Wydawca:Wydawnictwo kobiece
ISBN:978-83-65442-59-8, 978-83-65442-63-5
Okładka:ze skrzydełkami
Moja ocena:6/6Pikantna historia pewnego  kłamstwa.


Dziś przychodzę do Was z recenzją dwóch tomów.Podjęłam decyzję,że zrecenzuję dwa tomy jednocześnie.Są to krótko stronicowe tomy,które twą fenomenalne połączenie.Zapraszam do recenzji.

Główny bohater Andrew to trzysiestojednioleni mężczyzna dla,którego stałe związki nie istnieją.Każda kobieta na inną noc.Związki na stałe do zupełnie nie jego marzenie.Co tak na parwdę chowa się za jego podejściem do kobiet?Tego nie zdradzę,a zaproszę do przeczytania książki.

Znalezione obrazy dla zapytania Oskarzyciel 1tom i Niewinna tom 2 -Whitney GW powieści nie może również zabraknąć płci pięknej.Aubrey to piękna kobieta,która ma wiele umiejętności.Kończy studia prawnicze i tańczy w balecie.By zdobyć pracę,okłamuję właściciela,którym jest Andrew.Ich ścieżki się przecinają.Ciągnie ich do siebie,coś czego nie są w stanie racjonalnie wytłumaczyć.Co wyniknie z tej relacji?Czy tak mocno charyzmatyczne postaci są w stanie się razem dogadać?

Dwa tomy powieści z robiły na mnie mocne wrażenie.Bardzo mocno żałuję ,że autorka napisała tomy,które mają po 120 /150 stron.Ciężko było oderwać się od powieści,wczuć w emocje bohaterów,a kiedy tom dobiegł końca miałam niedosyt.

Autorka stanęła na wysokości zadania by skonstruować tak bez emocjonalnego bohatera jakim by Andrew.Bohater któremu kobiece wdzięki przysłaniały rozsądek i ludzkie odruchy obycia z kobietą.Nie do końca podobało mi się jego podejście do kobiet ,ale również logikę kobiet.Jednak kobiety mają coś w sobie ,że lgną do bezdusznych maczo.

Powieść sama w sobie jest erotykiem ukazującym erotyczne oblicze człowieka.Na pewno czytelniczki nie odnajdą w dwóch tomach romantycznej usłanej różami miłości.Poznają brutalny seks bez żadnych zasad i reguł.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz