środa, 20 kwietnia 2016

Druga runda-Caren Lissner


                                                                       Tytuł:Druga runda
                                                                       Autor:Caren Lissner
                                                                       Wydawnictwo:Harper Collins
                                                                       ISBN:978-83-276-1842-6
                                                                       Rok wydania:2016
                                                                       Cena katalogowa:36,99 zł
                                                                       Okładka:miękka
                                                                       Moja ocena 5/5

Jeśli kobieta jest między dwudziestym piątym rokiem a trzydziestym piątym rokiem życia i nigdy nie była mężatką,to trzeba jej odjąć pięć lat[...]A jeśli kobieta ma dzieci przed trzydziestym piątym rokiem życia,to do jej wieku trzeba dodać pięć lat.
  Planujemy swoje życie, sporządzamy pewien plan,który określa jak będzie wyglądać nasze życie.Czas leci nieubłaganie,a na pewne rzeczy nie mamy wpływu.Nie jesteśmy stanie przewidzieć pewnych negatywach sytuacji,a tym bardziej strat.Najbardziej boli strata taka, którą się kocha,a dalsze życie staje się bolesnym życiem w pojedynkę.
  Ktoś powinien wymyślić taką pigułkę,po której przestajesz kochać ludzi,których nie możesz mieć,a zaczynasz interesować się tym tymi dostępnymi.
   Na Gert padła straszliwa tragedia,która zmienia życie głównej bohaterki.Gert nagle zostaje singielką.Kobieta postanawia zacząć wszystko od nowa,co wcale nie jest łatwe.Myśli Gart krążą,wokół przeszłości,która była istną sielanką.Każda rzecz,każde wspomnienie dla młodej kobiety jest bolesnym przeżyciem.Brak bliskości coraz bardziej ciąży bohaterce,a życie singielki nie jest przyjemne.
Rynek matrymonialny dla kobiety jest istną dżunglą pełną niespodzianek.Czy randki, spotkania towarzystwie i miłosne podchody są wstanie zapewnić bohaterce spełnienie w miłości?Czy wśród licznych spotkań odnajdzie swojego idealnego mężczyznę?
"Ja naprawdę lubię tę dziewczynę.Czy tylko tyle był wstanie powiedzieć o kimś kogo podobno kocha?Mnie się wydaję ,że w małżeństwie chodzi o coś więcej.
   Druga runda to powieść o tym,że każdy czas jest dobry na zmiany.Nie mamy wpływu na to kto zostaję w naszym życiu,a kto z niego odchodzi.My jedynie możemy godnie przeżyć każdą sytuację,którą rzuca pod nogi los.Główna bohaterka swoją postawą pokazuję jak radzić sobie ze stratą i jak z nią żyć.Każda strata jest czymś bolesnym i nieoczekiwanym.Każdy człowiek powinien zdać sobie sprawę z tego,że strata jest pewnym elementem naszej egzystencji.Get ilustruję jak poradzić sobie ze stratą i że każdy ma prawo zrobić to na swój własny "inny" sposób.


Za udostępnienie egzemplarzu recenzenckiego dziękuje wydawnictwu :)

Znalezione obrazy dla zapytania Harper Collins

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz