sobota, 9 kwietnia 2016

Stinger Żądło namiętności-Mia Sheridan

Tytuł:Stinger Żądło namiętności
Autor:Mia Sheridan
Wydawnictwo:HELION
ISBN:978-83-283-2023-9
Nr katalogowy:41636
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,90zł
Ilość stron:404


Miasto Las Vegas od zawsze słynie z beztroskiej zabawy,te miasto nigdy nie śpi.Las Vegas jest naszpikowane luksusem,a zewsząd można wyczuć drogie perfumy,drogi alkohol i seks,który jest wyuzdany i szalony.W Las Vega wszystko może się zdarzyć.
  Główna bohaterka Grace Hamilton to ambitna młoda studentka prawa,która uczestniczy w Międzynarodowym Zjeździe Studentów.Całe życie Grace toczy się między studiami i uczelnianą biblioteką,cały swój czas poświęca nauce.Chcę być pierwsza i najlepsza. Główna bohaterka zupełnie niepasująca do kolorowego Las Vegas przypadkowo poznaje Carsona Stingera.Carson to sławna postać w branży erotycznej ,która swoją popularność zdobył dzięki nagrywaniu filmów dla dorosłych.
   Spokojna i ułożona Grace spędza upojne chwilę z gwiazdą porno w hotelowym pokoju.Spędzony razem weekend sprawia,że obydwoje diametralne zmieniają swoje podejście do życia.Po zakończonym weekendzie każdy z bohaterów wraca do swojego świata.Czy nadal Grace i Carson pragną żyć w pojedynkę.Czy spędzony razem weekend uda się zapomnieć parze?Grace i Carson to dwie zupełnie inne osobowości. Obydwoje mające rysy na sercu,którą pozostawiła przeszłość.Gdzieś głęboko chowają swoją samotność Grace w nauce Carson w filmach.
Powieść o tym,że los czasami płata nam figle na przekór naszym zasadą.Możemy planować, układać nasze życie by wyglądało idealnie,niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu.Nie bierzemy pod uwagę tego, kogo możemy spotkać co poczujemy,co się wydarzy.Często bywa tak,że tworząc perfekcyjny świat, przeznaczenie stawia nam kogoś na naszej drodze, by zmienić zasady naszego nieskazitelnego życia.
  Jeśli macie chęć przeczytać powieść o tym, jak rodzi się miłość,która pomimo odległości i mijającego czasu nie gaśnie ,ta powieść na pewno Was zainteresuję.Polecam serdecznie Angelika.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

 Znalezione obrazy dla zapytania helion

1 komentarz:

  1. Trzy razy na Tak, muszę ją przeczytać podobnie jak i Bez słów! <3

    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do siebie ;)
    http://tylkomagiaslowa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń