czwartek, 19 października 2017

Dziewczyna na miesiąc-Andrey Carlan

Tytuł:Dziewczyna na miesiąc
Autor:Andrey Carlan
Wydawnictwo:Edipresse
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:468
Cena katalogowa:39,90 zł
Moja ocena:5/6


PAŹDZIERNIK-LISTOPAD-GRUDZIEŃ

  Piękna kobieta jest niczym magnez dla mężczyzn. marzeniami niejednego faceta.Kobiety są dość inteligentnymi istotami i potrafią to na różne sposoby,aby to wykorzystać.Zapraszam Was do zapoznania się przygód kobiety o imieniu Mia Saunders.
   Mia Saunders przez pewien czas była kobietą do towarzystwa.Oblegana przez bogatych mężczyzn.Zmuszona przez pewien czas tkwiła w tym świecie tylko,by spłacić długi.Praca dla bogatych mężczyzn była tylko początkiem problemów,jakie wydarzyły się w jej życiu.Na jaw wychodzą coraz to nowsze tajemnice.Czy dziewczyna poradzi sobie z przeszłością.
  Biorąc do ręki książkę ,od razu czytelnik wyczuwa ,że będzie to powieść, w której pożądanie i seks będzie na początku dziennym.Nie miałam okazji niestety przeczytać poprzednich części(mam nadzieję,że nadrobię zaległości),ale ostatnia część na sto procent zachęciła mnie do przeczytania poprzednich.
Dziewczyna na miesiąc to ciepła opowieść przepełniona erotyzmem,która wprawia czytelnika w zachwyt,tak bardzo, że wypieki na policzkach pojawiają się od pierwszych stron.Książka kusi i zachęca do śledzenia losów Mii Saunders.Gorąco polecam!Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwuZnalezione obrazy dla zapytania Edipresse Książk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz