czwartek, 12 października 2017

Ladies Man-Katy Evans

Znalezione obrazy dla zapytania Ladies Man-Katy Evans

Tytuł:Ladies Man
Autor:Katy Evans
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:379
Cena katalogowa:36,90 zł
Moja ocena:5/6


Gorące uczucie, od którego nie ma ucieczki.

   Kobiety z natury uwielbiają łotrów i mężczyzn,którzy potrafią na skrzywdzić.Lubimy przyciągać do siebie mężczyzn,lecimy do nich niczym ćma do ognia. Pomimo uprzedzeń innych pchamy się w trudne związki,a co za tym idzie,musimy swoje wycierpieć.Tak poniekąd było z główną bohaterką powieści.
   Tahowe Rot to prawdziwy podrywacz,który nie jest w stanie z żadną kobietą nawiązać głębszej więzi.Za jego podejściem,kryję się jednak coś więcej, przeszłość będą dla niego utrapieniem.Za twarzą bezlitosnego maczo kryję się jednak uczuciowy mężczyzna.Czy bohaterka będący bożyszczem kobiet,które marzą ,by wybrał właśnie ją,zazna szczęścia w życiu?Tego nie zdradzę.
   Gina bohaterka powieści jako jedyna potrafi zachować dystans w obecności Tahoe.Mężczyzna nie może liczyć na nic innego jak tylko na przyjaźń.Czy Gina w krótkim czasie dołączy do kobiet,które nie mogą żyć bez Tahoe?
   Książka o przygodach erotycznych i pożądaniu mężczyzny,który nie odmówi żadnej kobiecie.Powieść o tym,że szczęście można zajść tylko przy jednej osobie i ,że nie warto rozdrabniać się na drobne.
Zdecydowanie książka wzbudza wiele silnych emocji nawet po jej przeczytaniu.Trudno sięgnąć po kolejną książkę,gdyż Ladies Man tkwi w czytelniku bardzo długo.Polecam serdecznie


Za egzemplarz recenzencki dziękuję

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz