czwartek, 12 października 2017

Gwiazdy,które spłonęły-Melissa Falcon Field

Znalezione obrazy dla zapytania Gwiazdy,które spłonęły-Melissa Falcon Field

Tytuł:Gwiazdy ,które spłonęły
Autor:Melissa Falcon Field
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
Okładka:miękka
Liczba stron:375
Moja ocena:4/6

Wciągająca opowieść o tym,jak mała iskra w życiu kobiety może wznieść prawdziwy pożar.

     Zakochanie to widzieć swojego ukochanego przez różowe okulary.Nie dostrzegamy wad,praktycznie cały czas mało nam tego naszego mężczyzny.Kiedy wychodzimy za mąż,małżeństwo dość dużo w naszym życiu zmienia.Zaczynają się codzienne troski i obowiązki,a bliskość schodzi na drugi plan.
Nie czując ciepła swojego partnerka,każdy napotkany mężczyzna pokazujący swoje zainteresowanie sprawia,że kobieta traci grunt pod nogami i ma większą tendencję do wchodzenia w trudne relacje.
    Claire na pozór prowadzi szczęśliwe życie z swoim mężem.Kobieta pomimo traumy w dzieciństwie zastanawia się nad odejściem od męża.Jej życie zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni,gdy dostaje nieoczekiwanie wiadomość na Facebooku.
Internetowa wiadomość jest od niejakiego Deana pierwsza sentymentalna miłość Claire.Kobieta wchodzi w internetową grę, daję ponieść się fantazji,a co za tym idzie mąż odchodzi na drugi plan.Czy ta relacji przyniesie Claire szczęście?Tego nie zdradzę,musicie sięgnąć po książkę.
  Autorka skupiła się w dużej mierze na miłosnym trójkącie,który nie zawsze wychodzi na dobre.Zawsze jakaś osoba źle na tym wyjdzie.Nie ma możliwości, by żyć w zakłamaniu.
Moim zdaniem Melissa ukazuję ,jak bardzo kobieta potrzebuję troski i ciepła, jeśli ta płaszczyzna jest pochyła,szukamy akceptacji i zrozumienia w oczach innego mężczyzny.Bohaterka bardzo mocno pragnęła być zauważona,braki w miłości były na tyle duże ,że nieświadomie weszła w dziwny układ.Nie potrafiąc dostrzec, co jest najważniejsze.Polecam serdecznie książkę.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz