poniedziałek, 9 grudnia 2013

Recenzja

Tytuł W dżungli niepewności .Listy do M.
Autor Beata Pwlikowska
Wydawca instytut wydawniczy latarnik
Rok wydania 2010
Ilość stron300




Nie trzeba być nudziarzem dorosłym,który wyrósł z marzeń i zamienił się w kanapowego leniwca .Przez całe życie można pragnąć budować ,tworzyć i biec do naprzód .Przez całe życie można być SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM.


 Moja recenzja .


Bardzo żałuję ,że dopiero teraz przeczytałam książki Pani Beaty Pawlikowskiej ,ale  nadrabiam w mojej kolejce czeka czekają jeszcze trzy książki autorstwa Pani Beaty (Jak fajnie byłoby zrobić z tą Panią wywiad )

W dżungli niepewność Listy do M te książkę można zdecydowanie zaliczyć do dożyciowych poradników .Listy do M to zbiór wiadomości mail-owych Pani Beaty i Moniki .która zmaga się z ciężką chorobą duszy jaką jest bulimia .Pani Beata po przez rozmowę onlinę próbuję pomóc dziewczynie .Pomaga odkryć w niej piękno talent ,ale najbardziej chcę pomóc jej z wyjścia dołka .Na swoich błędach Pani Beata pomaga jej odnaleźć w sobie szczęście i spokój .Jedynie mój minus co do tej książki to w pewnych momentach szybkie zmiany w zachowaniu i uczuciach Monik ,raz jest dobrze a za chwilę Monika burzy swoje szczęście obwiniając się ,że jest beznadziejna i tak w kółko .


Czasem trzeba walczyć przez całe życie.Ale na 100 procent wiem także ,że z każdym dniem człowiek ,który się nie podaję ,jest coraz silniejszy .





Tytuł W dżungli samotności 
Wydawca Instytut wydawniczy latarnik
Ilość stron 294
Rok wydania 2009

Moja recenzja 



Kolejna część tzw.poradnika który pomoże nam poczuć się szczęśliwym .Tylko ..... sama książką w tym  mnie pomoże musimy pracować nad sobą .W książce znajdziemy dużo zdjęć ,ale również test opisujący charakterystyczne cechy ludzi cierpiących na brak własnej wartości .Pani Beata Pawlikowska pokazuje że w nie są ważne dobra materialne ,lecz szczęście ,musimy doceniać to co mamy a nie czego nam brakuję .





,,Kochać siebie,, oznacza byś dla siebie największym przyjacielem ,traktować się z dobrocią i przyjaźnią ,lubić  siebie , mieć dla siebie,cierpliwość i wyrozumiałość ,umieć sobie przebaczać ,mieć ochotę robić coś dla siebie coś dobrego ,cieszyć się z tego ,że jest się żywym tu i teraz ,czuć radość ze wszystkich dobrych zdarzeń .





Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza