wtorek, 21 listopada 2017

King -T.M Frazier

Znalezione obrazy dla zapytania King Autor:T.M
Tytuł:King
Autor:T.M Frazier
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
Okładka:miękka
Liczba stron:334
Moja ocena:4/6Mroczny romans osadzony w świecie namiętności bez reguł

   Dziś przychodzę do Was z kolejną powieścią,tym razem autor T.M.Frazier.Po okładce można od razu stwierdzić,że będzie to tajemnicza powieść ,która pochłonie czytelnika na amen.Jednak przejdźmy do sedna sprawy o, czym jest powieść.
  King to przystojny mężczyzna ,który od pierwszych stron poznajemy jako wyuzdanego i bezczelnego bohatera.To, w jaki sposób traktuję kobiety ,zostawia wiele do życzenia,w jego sidła przypadkowo wpada Doe.
   Doe kim jest, jak się naprawdę nazywa, jest wielką tajemniczą za sprawą amnezji.Głodna wychodzona walczy o przetrwanie w dość upokarzający sposób.Czy możliwe ,że jest ona czyjąś własnością?
  Książka od pierwszych stron szokuję bezpruderyjnością i słowem, jakim dosługuje się autor.Nie znajdziemy tutaj pięknych romantycznych uniesień,wręcz przeciwnie.Żądza ciała i bycie wyniosłym jest na początku dziennym. Bohater przeraza swoim podejściem do świata i do samej bohaterki.
  Książkę można zaliczyć do brutalnych erotyków,choć ja nie jestem zwolenniczką szufladkowania. Niemniej jednak książka godna uwagi. Polecam serdecznie.Brutalne emocje gwarantowane!Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

1 komentarz: