środa, 22 listopada 2017

Wróżka mimo woli-Ewa Zdunek

Znalezione obrazy dla zapytania Wróżka mimo woli-Ewa ZdunekTytuł:Wróżka mimo woli
Autor:Ewa Zdunek
Wydawnictwo:WAB
Okładka:miękka
Liczba stron:239
Moja ocena:4/6


Szalone przygody byłej profesjonalnej Emilii

   Jest to pierwsza powieść tej młodej autorki, jaką miałam okazję przeczytać.Z chęcią sięgam po polskich autorów, niemniej jednak często się zdarza,że dopada mnie rozczarowanie polską literaturą.Czy będzie taj teraz?Zapraszam do recenzji.
    Emilia prawie od zawsze była ukierunkowana w odczytywanie przyszłości.Miała swoich klientów,którzy darzyli bohaterkę wielkim zaufaniem.Wszystko się zmienia,a dziewczyna zmienia swój kierunek zawodowy.Zaczyna pracę w salonie pogrzebowym.
Dla bohaterki miała być to chwilowa praca w,której jednak przepadła do końca. Przydarzające się przygody w salonie są na tyle absorbujące,że Emilia stara się wyjść zgodnie z niezręcznych sytuacji.
    Kto powiedział,że salon pogrzebowy to spokojne miejsce?Autorka udowadnia,że w takim miejscu wszystko może się zdarzyć.Po zagubiony but nieboszczyka po kremacje ciała.A we wszystko jest wmieszany ksiądz Rafał.Jednym słowem cała książka to jedna wielka historia śmiania się przez łzy.
    Autorka poruszyła w powieści dość kontrowersyjną tematykę.Ciężki i trudny temat,przerobiony tak przez autorkę ,że wyszła z tego cało :) .Nie spodziewałam się ,że książka można mnie zainteresować ,a tutaj taka niespodzianka. Wielki plus na autorki za pomysł i stylistykę języka, dzięki czemu każdy czytelnik będzie się przy powieści dobrze bawił.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania WAB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz