czwartek, 9 listopada 2017

Szkoła filmowa-Kinga Burzyńska

Znalezione obrazy dla zapytania Szkoła filmowa-Kinga Burzyńska

Tytuł:Szkoła filmowa
Autor:Kinga Burzyńska
Wydawnictwo:WAB
Okładka:twarda
Liczba stron:302
Cena katalogowa:44,99zł
Moja ocena:5/6


Dziś młodzi mogą jeździć ,mogą się uczyć w różnych szkołach .Jest dużo więcej możliwości i dużo trudniejsze wybory[..]Aktorstwo to trudna praca ,bardzo niewdzięczna,niepoważna.


   Dziś mam dla Was pozycję wydawniczą zupełnie z innej beczki,mianowicie kulisy szkoły filmowej.Oglądając polskich aktorów na szklanym ekranie lub na deskach teatru możemy ich podziwiać, jak i oceniać.To dzięki aktorom polski świat kulturalny pozwala nam odkryć głębię,poczuć i wczuć się w losy bohatera.Na pozór ścieżka aktorska nie jest łatwa, patrząc na aktora, mamy człowieka,który osiągnął sukces, ale bardzo rzadko nie znamy kulisów zdobytego warsztatu.By poznać miejsce startowe każdego polskiego aktora,pomoże nam w tym właśnie ta książka.

Znalezione obrazy dla zapytania Szkoła filmowa-Kinga Burzyńska

        
    Kinga Budzyńska stworzyła jedyny w swoim rodzaju zbiór wywiadów aktorach,którzy swoją przygodę z aktorstwem zaczynali właśnie od szkoły filmowej.Każdy wywiad to szczere opowieści o wzlotach i upadkach o tym jak, każdy z nich dążył do upragnionego celu.I jak bardzo negatywne opinie są wstanie, być motywatorem do działania.W książce znajdziemy wywiady min: z Andrzejem Grabowskim,Anną Dymną czy Agatą Kuleszą.Świeże i szczere wywiady w,których każdy spojrzy na aktora zupełnie z innej perspektywy.
     Na książkę czekałam dość długo i czekanie się opłacało.Książka mnie zaciekawiła i przeczytałam ją w jeden wieczór.Wielkim plusem książki jest to,że Kinga Burzyńska nie pokazała aktorów z perspektywy celebrytów znanych osób ,a przedstawiła prawdziwych ludzi dla,których aktorstwo jest wszystkim.W dużej mierze właśnie to powinno Was przekonać do sięgnięcia po książkę.
Jeśli szukacie pikantnych historii z życia prywatnego aktorów czy innych plotkarskich historii to w tej książce tego niestety nie znajdziecie.
Ciesze się,że pojawiła się w końcu godna polecenia książka, by poznać z innej strony aktorów. Polecam serdecznie.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo wab

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz