piątek, 17 listopada 2017

Kobiety,które walczą.Rozmowa z zawodniczkami sportów walki-Sylwia Chutniak

Znalezione obrazy dla zapytania sylwia  chutnik kobiey ktore walcza

Tytuł:Kobiety,które walczą.Rozmowa z zawodniczkami sportów walki.
Autor:Sylwia Chutniak
Wydawnictwo:WAB
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:270
Cena katalogowa:39,99 zł
Moja ocena:5/6Wyrazista pisarka oko w oko z zawodnikami sportów walki.

      Od zawsze podziwiałam silne i niezależne kobiety.Sama jestem instruktorką fitness i trenerem personalnym i cenie sobie niezależność.Moim skromnym zdaniem kobieta powinna,być na tyle silna,by móc sama kierować swoim życiem.Siła jest w naszej kobiecość i to właśnie Sylwia Chutniak ,chce nam udowodnić.
      Sylwia Chutniak tworzyła jedyny w swoim rodzaju zbiór wywiadów kobiet,które osiągnęły sukces w walkach na ringu.Iwona Guzowska,Ewa Brodnicka,Sylwia Kusiak i wiele innych osobowości,które ukazują swój sposób na sukces.
Za wielkim sukcesem kryję się jednak wiele poświęceń ,treningi ,ból ,brak czasu z bliskimi.Wszystko po to,by spełnić swoje marzenie.Jak dojść do upragnionego celu znajdziecie właśnie w tej książce.
Zdziwiła mnie tematyka książki Sylwii Chutniak,bardziej kojarzyłam ją z powieściami,a tutaj takie zaskoczenie!Sport,walka. Piękne i niezależne kobiety przedstawione przez autorkę są wręcz inspiracją do spełniania swoich marzeń.
   Druga strona medalu to przedstawienie kobiet jako zwykłe kobiety,które mają swoje marzenia,pracują,studiują i walczą z system sportowego związku.Dzięki książce poznamy waleczne kobiety i bardziej zrozumiemy ich podejście do sportu,który na pozór nie wygląda tak strasznie.
Książka idealna dla kobiet,które pragnę odnaleźć w sobie siłę i zawalczyć o swoje życie.Gorąco polecam.
Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwuZnalezione obrazy dla zapytania wab wydawnictwo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz