czwartek, 2 listopada 2017

Smakuj życie.Gotowanie nasza pasja.Przepisy kuchni włoskiej-Mariola Bojarska-Ferenec,Aleksander Ferenc

Znalezione obrazy dla zapytania Smakuj życie.Gotowanie nasza pasja

Tytuł:Smakuj życie.Gotowanie nasza pasja.Przepisy kuchni włoskiej.
Autor:Mariola Bojarska-Ferenec,Aleksander Ferenc
Wydawnictwo:Edipresse
Okładka:twarda+zdjęcia
Liczba stron:251
Cena katalogowa:49,90 zł
Moja ocena:6/6


Smakujmy życie i cieszmy się nim !

    Mariola Bojarska-Ferenc kojarzy mi się z dojrzałą piękną kobietą,która dzięki życiu ''fit''wygląda rewelacyjne,daje przykład nam kobietą ,w każdym wieku można zachwycać kobiecością.

Trzeba umieć się zachować w każdej sytuacji,i w pałacu i na ''śmietniku''.

  Dziennikarka telewizyjna tym razem zabiera nas wraz s synem Aleksem do przepięknych Włoch.Książkę,którą przeczytacie to nie skupianie się na kaloriach,a na samej esencji cieszenia się posiłkiem.To jak mocno jedzenie jest ważne nie pod kątem samego gotowania,a filozofii cieszenia się tym z bliską osobą.Każdy kęs powinien być wspaniałą chwilą ,a nie przymusem.Nie dla każdego gotowanie ,a zwłaszcza kobiet kojarzy się dobrze.Warto zamienić stare schematy.Mariola Bojarska pokazuję jak rozsmakować się w życiu i w jedzeniu.
''Kubki smakowe wolno przystosuję się do nowych smaków i aby polubić jakąś potrawę,trzeba spróbować jej dwadzieścia,a nawet trzydzieści razy.

  Swoją pasję do jedzenia zaraziła swojego syna,który również uwielbia odkrywać nowe smaki i próbować je odtworzyć w swojej kuchni.Obydwoje odkrywają przed czytelnikami Włochy od kuchni.
Młodzi ludzi jadają kolację z rodziną co najmniej dwa ,trzy razy w tygodniu.

   Kuchnia włoska to nie tylko makaron i sos,włoska kuchnia to tradycja rodzinna.Sztuka kuchni włoskiej to opieranie się na bazie ziół, pomidorów,warzyw. Najważniejszym aspektem jest świeżość produktów. Przyrządzanie potraw nie kończy się na zrobieniu pizzy to cała paleta tradycyjnych potraw.Każdy znajdzie coś dla siebie.
     Książka składa się z 75 przepisów.Zaczynając od prostych przekąsek, po dania główne i desery.Proste i ciekawe dla każdego!Mariola odkrywa włoskie zakątki ,gdzie można smacznie zjeść.
Książka została okraszona pysznymi zdjęciami,które ukazują piękną stronę Włoch.Gorąco polecam.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo edipresse

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz