wtorek, 21 listopada 2017

Oświadczyny-Tasmina Perry

Oświadczyny - Perry Tasmina
Tytuł:Oświadczyny
Autor:Tasmina Perry
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
Okładka:miękka
Liczba stron:430
Moja ocena:4/6


Romantyczna powieść w czasie z olśniewających balów debiutantek w Londynie na przykryte puchem ulice współczesnego Manhattanu.

    Chyba każda kobieta jest niepoprawną romantyczką.Pragniemy wielkiej miłości,być kochane ponad życie i doczekać się momentu,kiedy nasz wybranek uklęknie przed nami z najpiękniejszym na świecie pierścionkiem.Kobiety marzą o tym dniu całe życie,rozmyślają jak będzie wyglądać ten dzień.Jednak czasami marzenia pękają jak bańka,a zamiast zaręczyn może nas czekać wielkie rozczarowanie ,tak jak było z główną bohaterką powieści.
    Amy nie ma jednak szczęścia w miłości tuz przed wyjątkowym świętem Bożego Narodzenia,zostaję porzucona przez swojego partnera.Zamiast świątecznych klimatów ma złamane serce.Czy Amy znajdzie pomimo wszystko miłość swojego życia?
    Książka idealna na zimowe wieczory,która wciąga od pierwszych stron.Jest to pierwsza książka tej autorki, jaką przeczytałam, ale jak najbardziej jestem zachwycona,że mogłam ją przeczytać.Czuła i ciepła powieść dla wyjątkowych kobiet.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz