czwartek, 22 stycznia 2015

Pomoc za światów.Duchy bliskich w służbie żyjących.

Tytuł:Pomoc za światów.Duchy bliskich w służbie żyjących.
Autor:Maureen Hancock
Wydawca:Studio Astropsychologii
http://www.studioastro.pl 
 http://talizman.pl
Data wydania:2014
Cena katalogowa: 39,30zł
Ilość stron:271
Okładka:miękka
Moja ocena:5/6
Jeżeli masz chęć odkryć sekret czym naprawdę jest śmierć ta książka jest właśnie dla Ciebie...


    Dla większości z nas śmierć jest tematem tabu.Tematem, o którym nie lubimy rozmawiać i myśleć.Każdemu człowiekowi śmierć kojarzy się z końcem życie zakończeniem pięknej podróży na ziemi.Ale,czy faktycznie śmierć jest końcem wszystkiego?A co,jeśli śmierć nie jest końcem,a wręcz przeciwnie początkiem czegoś pięknego.Pięknej przygody,która będzie trwała wiecznie.
   Pat­rząc na śmierć boimy się niez­na­nego co czeka nas po śmierci.Panicznie lękamy się tego bólu,strachu ciemności,negatywnych emocji towarzyszące przy śmierci... 
 Jak poradzić sobie ze śmiercią stratą bliskiej osoby?Jak oswoić śmierć jako sytuacja,z którą każdy koniec końców będzie musiał się zmierzyć. 

     Dzięki autorce czytelnik lepiej zrozumie czym tak naprawdę jest śmierć.Kto jak to, ale Maureen Hancock jest ekspertem w komunikowaniu się z ludźmi,którzy odeszli z tego świata.Maureen Hancock jest medium należącą do Stowarzyszenia Prywatnych Detektywów.Swój dar porozumiewania się z duszami wykorzystuję w odnajdywaniu zaginionych osób rozwiązuję również zagadki kryminalne. 
  Czytelnik w wyjątkowy sposób jest wstanie dostrzec,zrozumieć jak wygląda śmierć. Pomoc za światów.Duchy bliskich w służbie żyjących to książka,która idealnie obnaża zjawisko dalszego życia po śmierci.

Dzięki poradnikowi czytelnik może dowiedzieć min:
  • Kim tak naprawdę jest medium
  • Czy każdy jest wstanie komunikować się z duchami
  • Jak można się porozumieć z duchami bliskich w niebie
  • Czy faktycznie istnieją "złe"duchy


Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu:Studio Astropsychologii

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza