środa, 30 grudnia 2015

Księga urody Lumiry

Księga urody Lumiry - Lumira Tytuł:Księga urody Lumiry
Autor:LUMIRA
Wydawnictwo:Studio Astropsychologia
ISBN:978-83-7377-749-1
Data premiery:11.01.2016
Ilość stron:203
Cena katalogowa:39,30zł
Moja ocena 4/6               Sprawdzone sposoby rosyjskiej uzdrowicielki na zachowanie piękna,młodości i zdrowia

Sklep w ,którym można zakupić książkę  Która z nas nie marzy o idealnym ciele i włosach?Kobiety coraz częściej obserwują idealne zadbane ciała modelek w kolorowych czasopismach,a media zasypują nas informacjami jak być fit,smukłą ,piękną i niezależną .Czasami chęci to nie wszystko.... Nam kobietą brakuje,często czasu i pieniędzy na drogie eliksiry młodości,zabiegi które kosztują fortunę.By zadać o własne ciało ważna jest to przede wszystkim wiedza i umiejętność korzystania z niej.
 Księga urody Lumiry to kolejny wydany poradnik przez tę autorkę.Na prośbę swoich wiernych czytelników stworzyła kolejny przewodnik po swoim ekologicznym świecie.Tym razem Lumira dzieli się z czytelnikami swoimi sprawdzonymi sposobami jak dbać o ciało w zdrowy i ekologiczny sposób.

Autorka jest wyznawczynią zasady:
 

Nie nakładam na swoją skórę i włosy niczego czego nie mogę zjeść !"

A jakie to sposoby, aby wyglądać pięknie i zdrowo?
 Lumira jest zwolenniczkom kosmetyków naturalnych.Wszystkie produkty,które wykorzystuje do pielęgnacji pochodzą z jej ogrodu,natomiast same kosmetyki przygotowuję w swojej własnej kuchni.Przygotowując w taki sposób  kosmetyki mamy pewność,iż zdrowe i nie zawierają żadnych szkodliwych konserwantów,które często źle wpływają na naszą skórę i samopoczucie.
Poradnik jest przepełniony wieloma interesującymi przepisami na domowe kosmetyki,a co najważniejsze są proste i sprawdzone przez Lumire !

  Autorka postarała się również by w książce nie zabrakło ćwiczeń dla ciała"niematerialnego",które również odgrywa w naszym życiu istotne znaczenie.A jeśli połączymy te elementy razem jesteśmy w stanie stworzyć unikatowe kobiece piękno.
   Ten poradnik ukaże Wam,że nie trzeba mieć dużą zasobność portfela, by wyglądać pięknie i zdrowo.Pamiętajcie,że nie jest sztuka wydać dużą sumę pieniędzy na kosmetyki ,lecz wykorzystać to co dała nam natura.Książka może być dla każdej kobiety wielką inspiracją , skarbnicą wiedzy nie tylko, by dopieszczać swoje ciało i duszę,ale również inspiracja jak DOBRZE ŻYĆ.Pamiętajmy każda z nas tworzy własne, wyjątkowe "JA"

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Astropsychologia


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza