niedziela, 7 lutego 2016

Barwy miłości.Czerwień-PREMIERA 17 LUTEGO

Tytuł:Barwy miłości.Czerwień
Autor:Kathryn Taylor
Wydawnictwo:AKURAT
Tłumaczenie:Miłosz Urban
ISBN:978-83-287-0248-6
Data premiery: 17.02.2016
Okładka:miękka
Ilość stron:350
Moja ocena 4/6,,Świat się zatrzymuje. Wszystko zamiera, bo życie zmienia się w piękny sen, kiedy znów jestem w ramionach Jonathana. Tak cudownie smakuje, tak znajomo, że nie chcę nawet myśleć i nie chcę pamiętać o tym, jaki to zły pomysł znów dopuszczać go tak blisko siebie. Nie mam jednak najmniejszych szans na racjonalną analizę, bo Jonathan pogłębia pocałunek i pozwala mi poczuć, jak bardzo mnie pożąda. W tej chwili słabości przywieram do niego najmocniej jak mogę. Zawsze mnie do niego ciągnęło, ale po tak długiej przerwie, od kiedy się rozstaliśmy, oddziałuje na mnie z jeszcze większą siłą niż kiedykolwiek wcześniej”.
(fragment książki)


                   Zmysłowa, wciągająca,niepokojąca-ta książka uwodzi i zniewala 17 lutego odbędzie się premiera drugiej części kultowej powieści Barwy miłości ,która zdobyła rzesze swoich fanów.Po przeczytaniu kolejnej części pojawi się zapewne jeszcze więcej sympatyków Kathryn Taylor.
 Za każdym razem, kiedy sięgam po drugą część jakiejkolwiek powieści obawiam się o to, czy kolejna część sprosta moim wymaganiom czytelniczym.Jako czytelnik porównuję je do siebie i nie zawsze jestem zadowolona z kolejnych propozycji autorów.
A jak jest z drugą częścią powieści ''Barwami miłości" ?

O czym w skrócie jest fabuła powieści?
   Główna bohaterka zdaje sobie sprawę jak związek z mężczyzna,którego kocha jest ryzykowny.Przeszłość Johnatana jest nie do końca poukładana,a Grace coraz bardziej pokazuje jak bardzo jej zależy na związku.Przystojny Johnatan zdaje sobie sprawę że niedługo nadejdzie czas kiedy będzie musiał zmierzyć się z tragedią,która wydarzyła się w przeszłości.
  Czy miłość Grace i Johnatana przetrwa trudne chwilę?Czy będą mogli w końcu cieszyć się miłością?

   Pióro Kathryn Teylor już chyba zawsze będzie kojarzyło mi się z powieścią "50 Twarzy Greya"Powieść jest przepełniona bezwstydnym erotyzmem,wybuchową miłością. Dopasowaniem się dwójki ludzi nie tylko duszą,ale również ciałem.Bohaterowie swoją wyjątkową miłość przelewają na zmysłowość,która jest niczym sinusoida.Bywa delikatna,zmysłowa a czasami szalona i brutalna.  Barwy miłości to ciekawa propozycja na walentynkowy wieczór przy lampce czerwonego wina.Ta propozycja wydawnicza rozgrzeje do czerwoności każdego czytelnika.Czytając tą powieść nie unikniesz rumieńców na Twarzy.
Jeśli macie chęć przekonać się czy ta książka jest lepsza od „50 Twarzy Greya” sięgnijcie po tę pozycję :)
Kathryn Taylor-urodziła się w Kanadzie w Nowej Fundlandii.Teksty literackie pisała już w szkole podstawowej. Pierwszą historię opublikowała w wieku jedenastu lat.Już wtedy wiedziała,że chce żyć z pisania.Marzenie, by zostać profesjonalną pisarką,spełniło się z chwilą publikacji pierwszej części "Barwy miłości". Debiutancka powieść Kathryn Taylor, „Barwy miłości” stałą się niezwykle popularna,zwłaszcza wśród czytelniczek i czytelników zafascynowanych "50 twarzami Greya".Jej cykl "Barwy miłości"w Niemczech odniósł ogromny sukces:pół miliona sprzedanych egzemplarzy i drugie miejsce na liście bestsellerów tygodnia "Der Spiegel".Również w Polsce zyskał grono wiernych czytelników.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu AKURAT

 Znalezione obrazy dla zapytania Wydawnictwo akuratBrak komentarzy:

Prześlij komentarz